reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

Sonisia- to super!!!! Wiedziałam, że nóżki muszą być ok! Powiedz mi dziewczyno jaki to doktor i ile kosztuje ta przyjemność, bo chcę się zapisać na next week:-)
 
reklama
sonisia gratki udanej wizytki:tak::-) super że ze stópkami nic strasznego się nie dzieję:tak:
Kto dzisiaj wizytuje??? Ja jutro i już się doczekać nie mogę:-D
 
Ja dziś byłam na wizycie. Wszystko, OK :happy: Słuchaliśmy serduszka, pani zmierzyła główkę, jest dokładnie takiej wielkości jak ma być, łozysko sie podniosło wiec wskazania do cc nie będzie, skurczy prawie nie ma więc można na spacerki chodzić (ale tylko z mężem pod rękę żeby na lodzie orła nie wywinąć ;-)). Waga +6kg :-D To chyba tyle. Szkoda że moje usg nie są jakies super dokładne jak niektórych z was, nie wiem np ile dzidzia waży...no ale mam nadzieję że wszystko tam z nią OK :happy:
 
Sonisia-gratulacje udanej wizyty i tak sie ciesze ze nozka jednak okey :-)
Julianna-gratulacje! Warto bylo lezec przez te kilka miesiecy:tak:Ale wagowo to nie przybralas mocno, jak ja bym plackiem lezala to bym miala dwa razy tyle :-D
A ja czekam na wyniki, chyba beda jutro ale telefon mam pod reka :-) jedna reka juz sie zagoila, sladu nie ma ale na drugiej mam siniaka. Ostatnie wklucie bylo jakies dziwne, mloda babeczka mi robila i tak cos czulam ze jej nie wyszlo, no trudno tacy tez sie musza nauczyc, mila byla zato :-D
 
sonisia gratuluje wizyty, pieknych fotek i dobrych wiadomości co do stópek :tak:
julianna super ,ze wszystko sie unormowało i możesz sie troche poruszac

paulusia trzymam jutro kciuki za wizyte &&&&&
ktoś jeszcze wizytuje jutro?

Ja byłam dzis na wizycie i kilka rzeczy mnie zaskoczyło. Moje dziecie waży 2020 kg :szok: lekarz mówi ,ze to idealna waga a mnie sie wydaje olbrzymia no i szyjka... Jestem na lekach (duphaston ,aspargin, nospa doraźnie) ze wzgledu na skurcze , mam tysiac zakazów , musiałam zrezygnowac z uczelni bo mi zabronił najmniejszych stresów i fakt, mówił ,ze na razie skurcze na szyjke nie wpływaja ale dzis siedziałam w gabinecie długo przebadana wzdłuz i wszerz i moja szyjka ma 3, 9cm !!!! Miałyście tak? ostatnio postraszył mnie nieźle, dzis w zaleceniach kontynuacja leków i oszczedzania sie ale po co az taki szum jak szyjka dłuuuuga twarda i zamknieta :confused: Wiem,ze powinnam jego zapytac ale ja troche zgłupiałam w tym gabinecie i mowe mi odebrało :tak: Zapytam za 2 tyg bo zaczynam czestsze wizyty i bedzie pierwsze KTG :-)
 
reklama
Do góry