reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

reklama
Gagnes nie przejmuj sie tak jak Lene pisala to sa tylko pomiary orientacyjne. USG nie dziala jak prawdziwa waga. Moja corka caly czas byla okreslana Jako mala a urodzila sie z waga 4100, fakt ze w 42 tygodniu I miala tylko 53 cm no ale waga nas zszokowala
a ja czekam na ostatni pomiar I gdyby nie BB to bym tu zwiedla. Glukoza 100g, o smaku pomaranczowym okropna choc byla schlodzona wiec Jakos poszla. Teraz mnie kluja co godzine, wygladam jak jak as narkomanka, poklute rece. Wyniki pewnie za dzien Lub dwa, jeszcze sie nie spytalam ale pewnie przesla do mojego doktorka a ONI do mnie przedzwonia. Jej klawiatura mi wariuje, sorry za te literowki.
 
ntmkw jaki zażarty śliczny nosek..! :tak:

g_agnes super ze synek taki duży! a jaki sliczny :tak: widac ma lo kim :):) moj go goni - juz 1400 g :szok:a tez 30 tc :tak:

postanowiłam odstawić witaminki i brać je tylko co kilka dni, za to kupiłam sobie kwas omega-3 (120 kapsulek za 19 zł) bo tez nie chce żeby mi wielkoludek "wyszedł" :D

paulusia to moze moj tez będzie mniejszy :tak: (kurcze boje sie tego porodu...)

izka ile tych wkluc mialas..??? biedulko :*
ale za to jakie frykasy - schlodzona glukoza mniam mniam :D

mamido
jak u Ciebie???

ja jestem po - very happy! :happy::happy: w końcu zobaczyłam buzke mojego gzubka! :) zakochalam sie jak wariatka - choć pewnie ma tak każda z nas :tak:
zdziwilam sie ze juz widać po kim ma nosek a po kim brode (mamy z eMkiem bardzo charakterystyczne)
:)
waży 1400 g, wg obliczeń jestem 2 tyg do przodu ale to pewnie sie unormuje przed rozwiązaniem. ułożenie gotówkowe prawidłowe, szyjka ok, wcale nie jest za nisko i narządy wszystko ok.
jednak moj gzubek ma najprawdopodobniej niestabilność stawów skokowych z tendencja do wykrzywiania stopek pod katem 90st (akrobata ;)
ale cieszę sie bardzo ze nie jest to wspminana wcześniej szpotawosc (wówczas jest staly przykurcz pod złym katem i leczenie przez operacja itp) a jeśli sie potwierdzi dzisiejsza diagnoza o niestabilnosci to w najgorszym razie czeka nas lekka rehabilitacja i usztywnianie stopek pod dobrym katem, więc damy rade :tak:

ale to sie okaże dopiero po porodzie :tak:

wizytowalam równo godzinę, lekarz jest baaaaardzo dokładny, mamy ok 20 zdjec i film dvd. wszystko mi wyjaśniał i jestem juz duzo spokojniejsza.
zdecydowanie mogę polecić tego ginka na takie konsultacje i pamiątkowe fotki i filmik :tak:
 
sonisia - gratuluje udanej wizyty i dobrych wiesci:-D
izka - dobrze, ze juz po; ale 100 g:szok:

Trzymamy kciuki za dzisiejsze wizyty &&&& :-)
 
izka gratuluje wytrwałości, ciekawe jaki wynik bedzie po takiej dawce
sonisia piękny syncio:) gratuluję Ci udanej wizyty i mam nadzieje, ze po porodzie okaże się że nawet rehabilitacja będzie zbędna;) widze że waga chyba w miare normalna bo porównywalna do waszych dzidziusiów.

Powodzenia na dzisiejszych wizytach
 
Izka_ trzymam kciuki i wytrwałości życzę przy kolejnych wkłuciach :0 podziwiam Cię, bo ja mdleję przy zwykłym pobraniu:tak::szok:
Sonisia! gratki maleńka, synuś chłop jak dąb i najważniejsze, że zdrowy! Trzymamy kciuki z moim (jeszcze no name ;-):baffled:) synem za dzisiejsze wizyty!
 
reklama
Do góry