reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

kivinko: oczywiście nie masz najmniejszych powodów do obaw:) Pomiary z mojej pierwszej ciąży wskazywały termin porodu na ponad miesiąc wcześniej, to jest tylko urządzenie... jestem przekonana, że nie masz czym się martwić :-)
 
reklama
kivinko- te różnice są niewielkie i na moje oko mieszczą się w średnich...O ile mi wiadomo to duża różnica może być niebezpieczna. W Dzień Dobry TVN jedna babka kiedyś mówiła, że jej dziecko miało mega krótką kość udową, jakby o 3 tyg. za małą i dziewczynka urodziła się z zespołem Downa, ale takie rzeczy to najlepiej sprawdzić u drugiego doktora, bo urządzenia też się mylą. A niepokojące wyniki podobno sporo się różnią, ale wiem to tylko z tv;)
 
Dziewczyny mam do Was pytanie jak często czujecie ruchy waszych dzieciaczków? Bo ja czuje bardzo rzadko i przeważnie wieczorem/w nocy, nie jest ich za wiele. Gdy dotknę brzucha ustają :eek:
 
Kivinko
mi lekarz mówił że różnice pomiarów do 2 tyg to zupełnie normalne i nie ma powodów do obaw, sama tak miałam ostatnio
CobraOna
ja czuję ruchy kilka razy na dobę, zwłaszcza jesli jestem mało aktywna, wraz z moją aktywnością maleje aktywność maleństwa i odwrotnie
 
CobraOna ja miałam wrażenie, że mój maluszek się mało rusza ale się rozhulał w święta - może to przez te świąteczne słodkości :-)
25.12 pierwszy raz kopnął na tyle mocno, że mój mąż mógł go poczuć...a w Sylwestra czułam jak włazi pod żebra ;-)
generalnie czuję go tylko gdy siedzę/leżę nieco dłużej, najlepiej po posiłku... i przynajmniej 1-2 razy dziennie się odzywa, zwłaszcza wieczorem
 
reklama
No to minie trochę pocieszyłyście :p Bo martwiłam się że coś jest nie tak. W sumie ruchy są wyczuwalne rękoma ale rzadko. To ja częściej czuję wewnętrzne bulkanie:p
 
Do góry