reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

reklama
Gochson Ktg to badanie czynności skurczowej macicy tzn jesli sa surcze to ktg je pokazuje, no i słuchanie serduszka malenstwa :)


Trzymam kciuki za Wasze wizyty, ja wizytuje jutro i odbieram wyniki obciazenia gklukoza, które ledwo przezyłam :no: wołami mnie nikt nie zaciagnie wiecej na to badanie. Powodzenia. &&&
 
dziewczyny gratuluję udanych wizyt i powodzenia na dzisiejszych.

Edytka
jakoś często masz ustalane wizyty? Czy mi się wydaje?
A tak wogole to co ile chodzicie na wizyty? ja co 4tygodnie. teraz bedzie 5tyg. bo akurat 30 tydz mi wypada i bedzie usg
 
ja w końcu dotarłam z moim badaniem moczu dzisiaj do laboratorium. Po 14 mam wyniki, a o 16.30 wizyta, przed która mam strasznego stracha z powodu tej nieszczęsnej szyjki. Oby pozostała taka jak była.:tak::tak:

3majcie kciuki. Napiszę po powrocie :)
 
Kasaiagaw kciuki zaciśnięte! wiem, że po wizycie podzielisz się z nami dobrymi wiadomościami :) ja też dziś wizytuję , ale dopiero o 18.00, też nie mogę się doczekać:tak:
 
powiem szczerze, że nie wiem o co tyle krzyku z badaniem na krzywą cukrową:-pNie jest przyjemne , ale znam inne mniej "miłe" badania;-)W poprzedniej ciąży miałam 50 g i 75. Teraz kazał zrobić 50. Ja mam wizytę za tydzień. Z reguły co 4 tygodnie , ale teraz gin na urlopie wiec muszę 5 wytrzymać:tak:Bedziemy robic nagranie usg4d z filmem na pamiątke
kasiagaw trzymam kciuki:tak:
 
kasiagw- przepowiadam Ci, że szyjka wróci do pierwotnego stanu! ;-) Nie martw się dziewucho;-) będzie dobrze, skoro moja szyjka wytrzymuje te wszystkie obciążenia to Twoja już na pewno!

martolinka- ja cały czas się zastanawiam na tym 4d, jak będziesz po to daj znać czy warto:tak:
A ostatnio tak przypatrywałam się zdjęciom z usg i mam wrażenie, że mały ma jakąś długa głowę jak jakiś alien, nie podobają mi się te zdjęcia, zniekształcają piękne ciałko naszego maleństwa:-p
 
reklama
Hej dziewczyny! Ja już po wizycie. Co się wkurzyłam to moje :/
Okazało się, że w szpitalu leczyli mi grzybicę... której wcale nie było ! Po prostu pigułki apivaginum, które brałam, zostawiają taką osłonę wewnątrz pochwy, która wygląda nie ładnie, ale jest czymś normalnym. 3 razy im tam mówiłam, że brałam taki lek, nawet pokazywałam opakowanie.... Specjaliści z Bożej łaski :/
Miałam dziś KTG, wszystko w porządku, muszę tylko wykupić magnez, żeby brzusio nie twardniał i jakieś pigułki dopochwowe ( nazwy nie pamiętam, a mąż zabrał receptę, żeby wykupić), żeby odnowić florę bakteryjną, którą zepsuli mi tym niepotrzebnym leczeniem w szpitalu :/

I teraz najmniej przyjemne info . OWSIKI:/:/
Dostałam receptę na leki, dla całej rodziny, ale boję się jak cholera, bo to jest lek nie wskazany w ciąży i moja rodzinka ma go wziąć teraz, mi lekarka poleciła poczekać 2 tyg., bo w 30 tc będzie już bezpieczniej....
Mała waży już cały kilogram :)
 
Do góry