reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

czyli myślicie że będzie dobrze?? kurcze bo ja nie wiem co myśleć, ta przezierność wyszła w sumie w normie więc powinno być ok, ale lekarz ten co robił usg tak mnie zaskoczył tym że jutro z wynikiem mam iść do swojego lekarza(bo to nie ten sam robił) że już zgłupiałam, nic więcej nie powiedział tylko tyle, zresztą nie było czasu gadać bo na usg czekało chyba z 15 kobiet, w ogóle to długo robił to usg i tak się wpatrywał w monitor i nic nie mówił, wreszcie pytam czy coś jest nie tak a on mówi że czeka aż się dziecko obróci, ale się nie obróciło, wypięło się dupką na niego i tyle, ehhhh miałam się po usg uspokoić a tu klops...
 
reklama
Robaczek, my wiemy, że jet dobrze. Ale powiem Ci, że dziwny ten lekarz, bo jak wczoraj mój maluch nie chciał się ułożyć, bo zasnął, to go stukała i pukała i budziła, aby mogla zrobić badanie. Nie gapiła się jak ciele w monitor. Co oczywiście nie zmienia faktu, że Twoja dzidzia jest zdrowa, po prostu lekarz zbyt mało pomysłowy. ;-)

 
Tworek
lekarz próbował go jakoś zmusić do zmiany pozycji ale się nie udało...

wiecie ja się tym bardziej denerwuję bo brat mojego taty miał zespół downa także rozumiecie same... jutro zobaczę co mi powie lekarz i być może powtórzę badanie prywatnie
 
robaczek nie martw się może on każdą kobitkę z wynikiem po prostu odsyła do lekarza. na pewno będzie dobrze :-)
Dziękuję za wszystkie kciuki :) jeszcze poproszę na poniedziałek ok.17.30-wtedy idę na te genetyczne i na pewno kilka kciuków się przyda.
Wracając do wizyty: wszystko jest ok i z tego co czytam to mój 'maluch' tutaj przoduje jeśli chodzi o rozmiary haha bo dziś miał już ponad7cm:-D nawet lekarz zapytał czy tatuś wysoki bo taki długi ten nasz maluszek.
Zlecone mam jakieś badanie HBS (jeśli dobrze rozszyfrowałam) mocz i białko. kolejna wizyta za 3tyg.
Powiem wam że jest ogromna różnica między rozmiarem maleństwa sprzed tych 3tyg a teraz... normalnie byłam w szoku jak takiego dużego bejbika zobaczyłam :-D
P.S zdjęcia niestety nie dostałam tym razem... ale po genetycznych może wrzucę jak coś będę miała
 
robaczku, nie bedę pisac nie martw sie, bo to chyba niewykonalne..trzymam kciuki z całych sił, żeby jutro wszystko sie wyjasniło:* żeby dzidzia chciała współpracowac..
twój post mnie mega zdenerwował, ja mam do wizyty 1,5 godziny..i mega stresa załapałam:(
w ciąży z Damianem przepływy mózgowe wyszły w dolnej granicy normy..spanikowałam, poszłam do innego lekarza, wytłumaczył mi i okazało sie, że wszystko jest w porzadku, czego i wam z całego serducha zycze:*
 
robaczek_25
musisz być dobrej myśli!! wynik jest w normie, a lekarze już tacy są, że wolą aby wykonać dodatkowe badania aby nie było niedomówień. Obawiasz się chorób które wystąpiły w rodzinie ale to nie znaczy najgorszego. Najlepiej idź jak najszybciej prywatnie na usg do innego lekarza aby nie żyć w stresie bo to to szkodzi maleństwu, a niepewność i tysiące myśli w głowie nikomu nie pomogą.
Trzymaj się dzielnie, a my wszystkie zaciskamy kciuki aby wszytko było dobrze :)
 
Jestem,miałam USG genetyczne.Wsio jest ok.Jedna dzidzia 6cm druga 5,7cm.
Szyjka skraca się.Pani dr chce mnie podszyć ale doc mówi,że nie podszywa ciąż bliżniaczych.Moja pani doktor ma zamiar iść do dyrektora w mojej sprawie.
 
Jestem i jestem zła bo nie mam zdjęcia bo mi dok nie robił usg.Zbadał mnie tylko i wizyta 18.10 i powiedział że wtedy mi zrobi usg bo wtedy będzie lepiej widzieć a wszystko jest ok i usg niepotrzebne. No i powinnam się cieszyć ale nie potrafię bo nie widziałam dzidzi:wściekła/y:.Pan dokto jeszcze pytał kiedy były te poronienia, i jak mu powiedziałam że przełom5/6 tc to tylko się uśmiechną i powiedział że teraz to już mogę się cieszyć. Więc jest dobrze:-D.
 
Edytka-cieszę się, że wszystko ok. Do 18.10 już niedługo-musisz wytrzymać, chyba nie masz wyjścia
yes2.gif

Agatka-gratulacje!A czemu nie podszywa ciąż bliźniaczych?
Madziarra-super, że wszystko jest w porządku-ale duży ten Twój bąbelek:-)
 
reklama
robaczek-super że po tak długim czasie zobaczyłaś dzidziusia,idź na usg jeszcze raz do innego lekarza i będziesz spokojniejsza,lekarz też może się mylić,więc warto się upewnić u innego
madzia-gratuluję udanej wizyty,dużeee masz bobo :-)
agata-cieszę się że wszystko dobrze,właśnie czemu nie podszywa się w ciązy bliźniaczej??
edytka-też bym była zła gdybym nie zobaczyła dzidzi bo to jednak na usg wszystko widać czy w porządku ale do 18go juz mało zostało i zaraz zobaczysz dzidzię :tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry