reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

reklama
Anusia- bejbolek uroczy i już całkiem spory:-)
Tworek- pochwal się foteczką, no i gratuluję dużego dzieciaczka:-)
o ile czegoś nie pomieszałam, to magda 85 ,madziarra i agata77 trzymam kciuki za Wasze wizyty, a forumowiczki, które niechcący pominęłam , a mają dziś wizytki, przepraszam:-)
 
my jak juz pisałam tez dziś wizytujemy:) na 16..młody jedzie z nami i mam wielka nadzieje, że nie będzie znowu godzinnej obsówy:p
trzymam kciuki za pozastałe wizytujace mamusie:)
 
Jeszcze ja ,jeszcze ja dzisiaj wizytuję ale dopiero 15.15 i znając mojego lekarza to będzie poślizg conajmniej 1.5godz. Więc odezwę się wieczorem.
 
edytka 78 - no to good luck, i dobrze, że o sobie przypomniałaś , bo już mi się paluchy do zaciskania kończą:-) za magdę 85- dwa paluchy zaciśnięte( proporcjonalnie do ilości bejbisiów), za agatę też 2 paluchy, dla madziarry też jest rezerwacja, no i TY Edyto:-) w sumie wyszło 6 , w razie jakiś pominięć mam jeszcze 4 wolne fingersy;-)
 
reklama
Do góry