reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

Madziarra nosi w sobie przyszłego koszykarza albo siatkarza :-) Gratuluję Małego, znaczy sie Wielkiego ;-)

Edytka grunt, że Maluszek jest zdrowy. Nic na to czekanie nie poradzisz, nie przyspieszysz usg. A pomyśl sobie, że przy następnej wizycie pewnie usłyszysz serduszko, a to dużo bardziej cenniejsze. Bądą juz śliczne rączki z paluszkami, stópki, nosek.... a teraz raczej byś zobaczyła fasolkę i to że serce bije. :-)

Agatka gratuluję pozytywnych badań :-)

Robaczek, poczekaj, nie panikuj, idź jutro do lekarza i wszystko nam później opowiedz. :-)

 
reklama
Madziarra;-)to dłuuuugie dziecię;-)gratki z okazji wizyty
Jestem,miałam USG genetyczne.Wsio jest ok.Jedna dzidzia 6cm druga 5,7cm.
Szyjka skraca się.Pani dr chce mnie podszyć ale doc mówi,że nie podszywa ciąż bliżniaczych.Moja pani doktor ma zamiar iść do dyrektora w mojej sprawie.
O to powoli maluchom robi się ciasno;-)siedzcie u mamusi dzieciaczki

Jestem i jestem zła bo nie mam zdjęcia bo mi dok nie robił usg.Zbadał mnie tylko i wizyta 18.10 i powiedział że wtedy mi zrobi usg bo wtedy będzie lepiej widzieć a wszystko jest ok i usg niepotrzebne. No i powinnam się cieszyć ale nie potrafię bo nie widziałam dzidzi:wściekła/y:.Pan dokto jeszcze pytał kiedy były te poronienia, i jak mu powiedziałam że przełom5/6 tc to tylko się uśmiechną i powiedział że teraz to już mogę się cieszyć. Więc jest dobrze:-D.
teraz już tylko dobrze!!!;-)
 
Dzięki za wszystkie gratulacje i ja też gratuluje Edytce i Agacie!
hehe myślicie serio że jest duży? ja nie wiem ile maja jego nóżki bo te 7cm to od główki do pupy jak rozumiem... więc całościowo to może być już z niego niezła sztuka hehe też niby termin porodu z usg przesunął się o dwa dni, na 04.04.2012 (jak ja kocham parzyste liczby:tak:) ale ginek powiedział że data datą a bobas i tak wyjdzie kiedy będzie chciał. W karcie ciąży nic nie zmienił czyli wciąż 06.04. Ale tak sobie myślę że mogę się okazać marcówką a nie kwietniówką...
 
Martolinka ja nie mam zamiaru nie wiem co na to mój mieszkaniec. Jak trzeba będzie to go nie wypuszczę żeby tylko zostać hahaha wiecie pisze GO bo ja liczę na to że to chłopczyk będzie hehe i szczerze mówiąc mam przeczucie że tak właśnie będzie :-)
 
A ja jak zwykle z opóźnieniem ;-)
Wczoraj byliśmy na usg genetycznym i wszystko ok :-) bobas ma 5,89 cm i wg wszystkich pomiarów jest całkowicie zdrowy. Słyszelismy serduszko , piękny dźwięk i maluch nieźle skakał podczas podglądania, machał rękoma, nogami wywijał i zrobił obrót o 180 stopni , co to będzie za energetyczne dziecie :szok::-D
Agata - super ,że z maluchami wszystko ok,widocznie co szpital to obyczaj my podczas praktyk spotykaliśmy dużo ciąż bliźniaczyk z pessarami lub szwem okrężnym. Grunt by wszystko było ok !
Madziarra- mój maluch ma 6 prawie cm, a Twój z tego co widzę to tydzień starszy więc może aż taki ogromny nie będzie ;-)
Edytka- no to trzeba się cieszyć :-) ale rozumiem rozczarowanie brakiem usg
 
Robaczek z całych sił będę jutro trzymała kciuki, żeby wszystko było w porządku z dzidziusiem.Kochana, z tego widzę wszystkie dziewczyny z forum są z Tobą i również trzymaą kciukasy więc po prostu musi być dobrze.:tak:


U mnie wizyta ok. tzn widzialam jak maluszek macha rączkami i nóżkami, serduszko ładnie bije, krwiaczek zniknął, a torbiel bez zmian i to też jest dobra wiadomość bo nie rośnie.Maluszek do gigantów nie należy bo ma tylko 4 cm i dlatego gin. stwierdził, że owulacja byla pozniej niż wynika to z terminu OM i przesunął termin porodu na 22.04.
Luteinę nadal mam brać.Padam już normalnie na twarz . Dobrej nocki
 
reklama
Kochane kwietnióweczki gratuluję udanych wizyt i zdrowych ślicznych dzidziolków:tak::-) A ty robaczku się nie stresuj tylko wracaj szybko po wizycie z samymi dobrymi wiadomościami:tak::-) trzymam kciuki za dzisiejsze wizytki &&&&&&&&&
 
Do góry