reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

anussia piekne zdjęcie pięknej dzidzi - gratki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tworek czekam dalej :D.
Mamuśki koniecznie dajcie znać po wizytach :) &&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Tworek-cieszę się że wszystko dobrze na wizycie,wiesz że ja też wczoraj szybko poszukałam czy bije seruduszko bo miałam jakieś czarne myśli,a jak ginekolog powiedział że ciąża pojedyńcza to mój E.znowu? :-( :-D
Dziewczynki trzymam kciuki za wasze dzisiejsze wizytki! &&&& Przynieście same dobre wiadomości
 
Anussia śliczna dzidzia :-)

Ziewaczka, z ostatniej miesiączku termin mam na 13 kwietnia, ale miesiąc temu jak miałam robione usg, to na zdjęciu jest obsuwa na 18-go.

Dzisiaj jak dorwę komputer K,to załatwię zdjęcie. Wolicie czarno-białe czy 3d? ;-)

 
jestem po usg, dzidziuś żyje!!! serduszko biło, ma 64mm, co odpowiada 12t6d czyli zgodnie z OM, cysta zniknęła, ale lekarz robiący usg kazał mi jutro iść na wizytę do mojego lekarza bo przezierność wyszła 2mm, niby to w normie bo norma jest do 2,5mm ale nic nie wspomniał o kości nosowej, dość długo próbował coś dojrzeć ale dziecko było źle obrócone i nie dało się go zmusić do zmiany pozycji, i nie było widać ani dopochwowo ani przez brzuch, teraz już nie wiem co myśleć bo niby to NT jest w normie ale się trochę martwię... bo nie wiem czy po prostu maluch tak się ułożył czy jej nie widać a to jak wiadomo zły znak...
 
robaczek, co sporego "byczka" masz :-) i nie martw się.Jutro pójdziesz do lekarza, on Ciebie przebada i powie, że wszystko jest ok. NIE WOLNO BYĆ ZŁEJ MYŚLI!!! Ja już za Ciebie jestem dobrej :p i nie denerwuj się, bo Maluszek również sie denerwuje. Po co sprowadzasz mu zły nastrój? Niech on sobie spokojnie fika w Twoim brzuszku. Nerwy nic Ci nie pomogą, a wręcz zaszkodzą. Trzymam kciukasy :-)

 
Wszystkim wizytującym gratuluję udanych chwil przed monitorem usg:-). Bardzo się cieszę z tych radosnych wiadomości.
Robaczek-na pewno wszystko jest w porządku-nie denerwuj się!
 
reklama
robaczek, co sporego "byczka" masz :-) i nie martw się.Jutro pójdziesz do lekarza, on Ciebie przebada i powie, że wszystko jest ok. NIE WOLNO BYĆ ZŁEJ MYŚLI!!! Ja już za Ciebie jestem dobrej :p i nie denerwuj się, bo Maluszek również sie denerwuje. Po co sprowadzasz mu zły nastrój? Niech on sobie spokojnie fika w Twoim brzuszku. Nerwy nic Ci nie pomogą, a wręcz zaszkodzą. Trzymam kciukasy :-)

zgadzam się w 100% , gratuluję dużej dzidzi
 
Do góry