reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

reklama
Bijące serduszko widziałam tylko u tej mniejszej, która pokazała mi położna i powiedziała,że to właśnie jest mój dzidziuś. Tą większą zauważyłam dopiero na zdjęciu USG i zaczełam się zastanawiać dopiero jak wszyscy zaczynali mnie pytać właśnie o ten drugi pęcherzyk. Pewna pewnie dopiero będę zapewne po USG 04.09 Ale nie mogę przestać o tym myśleć :-)
 
Pacynka 180- kurcze, moje bliźnięta wyglądają troszkę inaczej na USG , więc trudno mi powiedzieć :-)podpytaj może magdy85 i agaty77, to forumowiczki,które również mają bliźnięta:-) p.s. skoro położna może robić usg, to chyba ma prawo powiedzieć co widać na monitorze, zwłaszcza, że to chyba ważna info czy ciąża jest pojedyncza czy mnoga. myślę, że gdyby podejrzewała bliźnięta to powiedziałaby, a gdyby nie mogła udzielić takiej info to wysłałaby Cię do lekarza. ale nigdy nic nie wiadomo:-) w razie czego dbaj o siebie za trzech:-)
 
dziewczyny, napisze tylko ze od 4 dni boli mnie bruch jakos dziwnie, dzisiaj miałam klucie raz po lewej raz po prawej przez kilka minut i nie wiem juz sama... :(

jutro mam dzien lekarzy - na 16 do dermatolog ( mam juz tradzik jak podczas dojrzewania ;((( ) a na 17.45 z M na USG maluszka. zobaczymy co nam powie, bo po postach na głównym mam głowę pełna ...

dobrej nocy!
 
pacynka ja też mam podobne zdjęcie to lekarz mi powiedział że jedno to dzidzia a drugie jakiś pęcherzyk żółciowy jakoś tak już teraz Ci nie powiem dokładnie tej nazwy ale kojarzy mi się że żółciowy.
 
Pacynka180 - jak na moje to pojedyncza ciąża :) ale to nigdy nic nie wiadomo :) doczekasz się szybko wizyty 3mam kciuki
sonisia - wszystko będzie dobrze, pozytywne myślenie połową sukcesu
 
sonisia trzymam kciuki za wszystkie wizyty !

Pacynko wiesz co? na początku również przeszło mi przez myśl że to może być pęcherzyk żółciowy ale przyjrzałam się zdjęciom mojego bobasa i na pierwszym z 5 tygodnia pęcherzyk jest w środku dużego pęcherza, na zdjęciu z 8 tygodnia nie widać go wcale a na zdjęciu z 10 tygodnia jest taki duży jak nóżki i pupa razem wzięte i znajduje się tuż przy nóżkach właśnie. Tak że nie wiem czy pęcherzyk może być aż tak oddalony od płodu. W każdym razie na drugiego bobasa to mi nie wygląda ale mogę się mylić.
 
Ostatnia edycja:
Nie znam się kompletnie na USG tym bardziej nie widziałam USG bliźniaków więc sama nie wiem. Ale jak poczytałam wasze opinie to rzeczywiście to wygląda jak pęcherzyk a nie fasolka. Zobaczymy 4 :) Odliczam dni a czas się ciągnie nieubłaganie.
 
a mi sie wydaje, że moga to byc bliźniaki..ja miałam krwiaczka i na usg wyglądał zupełnie inaczej..
a czemu usg robiła ci położna a nie lekarz?
 
reklama
Do góry