reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

anussia, tak mi przykro ze dzis serduszka nie widziałaś... niestety nie kazdy lakrz ma usg w gabinecie... mam nadzieję, ze przynajmniej dlugo nie bedziecie czekac i szybko ujrzysz pląsającego bąbla :)
 
reklama
annusia ja do gina e mojej przychodni musiałabym czekac pol roku he he ;) prywatnie szybciej sie uspokoisz ze wszystko ok!

co do mojej wizyty, to wszystko super, alienek ma 3,5 cm, serduszko nie wiem jak szybko bije, ale widziałam jak mryga na ekranie, maluch zaczął sie kręcić i wariowac jak moj M wszedł do gabinetu wiec łezka sie w oczach pojawiła =,)
a juz 11.10 mam następna wizytę od katem wad genetycznych, zrobi ja moj gin ale zastanawiam sie na filmem DVD - znajomi robili w 13 tyg wlasnie i mowia ze super sprawa, bo maluszek jest cały widoczny na ekranie, a jak dzidizia większa to tyko fragmentami :(

co o tym myślicie? macie w planach cos takiego?
 
hej sonisia, ja w poprzedniej ciąży nagrywałam taki film ale dopiero w 22 tc, faktycznie widać fragmentami ale za to plus jest taki że dzidzia jest już taka fest i miałam nawet chwilowe ssanie palca wraz z ruchem języka wokół niego - nagrane :) rozczulające nie powiem ;)
 
Nie bylo mnie tu caly weekend, wiec wszystkim mamusiom, ktore mialy badanka gratuluje zdrowych maluszkow ssacych kciuki albo jeszcze nie:p

ja jakos nie zastanawialam sie jeszcze nad filmem DVD, hmm az do teraz, kto wie co mi do glowy strzeli przy nastepnej wizycie:)

Co do cisnienia to ponoc na nadcisnienie w ciazy trzeba bardzo uwazac, ja mam odwrotny problem, cisnienie 70/40 albo i nizsze. Lekarze sie dziwia, ze jeszcze mam sile chodzic, ale tetno dzidziusia jest dobre to sie nie przejmuje:)
 
dziewczyny mozecie mi powiedziec czy lekarz rodzinny to to samo co internista? mam isc na konsultacje do internisty i kazdy mi mowi ze to lekarz rodzinny,ale ja juz sama kurde nie wiem...moze ktoras sie orientuje?
 
reklama
Do góry