reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

reklama
Hejka:)

Wczoraj byłam u lekarza, stwierdził, ze wszystko jest ok maluszek dobrze się rozwija, wdziałam jak macha nóżkami i rączkami....:) martwi mnie jednak nie ustający ból w okolicy lewego jajnika, jest on czasami bardzo silny i promieniuje do krzyża. Lekarz stwierdził, torbiel na jajniku. Powiedział, że boli mnie albo uciskająca macica albo torbiel, ale, ze ma on tylko 2cm to nie ma sie czym przejmować, a ja jednak trochę sie martwię bo ból w ogóle nie mija. Czy może któraś z was miała podobne objawy, bo już sama nie wiem co o tym myśleć:-(
 
Franky gratuluję dużej dzidzi, pomyślnej wizyty, no i ruchów:-)
Julianna super, że wszystko ok:-)
Monisiak20
nie martw się, jeśli lekarz mówi, że wszystko ok. to na pewno tak jest-najważniejsze ,że maluszek rozwija się prawidłowo, a torbiel ma prawo boleć.:tak:
 
Witajcie rzadko tu lukam.Postanawiam poprwę:-)
Dziś byłam na wizycie.Szyjka krótka ,za 2 tyg USG.Zobaczą co zrobić,prawdopodobnie podszycie.
monisiak20
user-offline.png
-ja mam takie bóle.Dzisiaj dostałam od pani dr.relanium.
 
Hej:)
Bylam dzis na prenatalnych, wszystko ok, serce, watroba, zoladek w normie, kark i nos tez:) Dzidzi spalo i trzeba bylo je budzic zeby sie troche poruszalo:p Lekarz mowi, ze to najprawdopodobniej dziewczynka, pokazywal mi wargi srmomowe na USG:) Tylko jeszcze mamy sie na 100% nie nastawiac, bo moze sie zmienic. Jestem duuuzo spokojniejsza. teraz czekanie na kolejne USG, kolejne 4 tygodnie.
 
Cześć.

W przyszłym tygodniu mam umówioną wizytę na pierwsze usg genetyczne. Nie będzie tego robił mój (już niedługo były) lekarz, tylko jego żona. Ten jedynie kazał mi dowiedzieć się w necie o rodzajach tego usg, bo jest różnica jego cenach. w necie na ten temat nic się nie dowiedziałam, ale badanie waha się od 220 do 340zł. Czy możecie mi powiedzieć czy jest sens robienie tego droższego usg? Różnicę wydałabym na kolejne badanie krwi, które na pewno mnie czeka.

 
reklama
Wspaniale, ze wszystkie USG mowia o zdrowych dziedziaczkach:) Oby tak dalej.

Vilmaq 3mam kciuki!!!

Moze ktoras wyjasni co to jest USG genetyczne, bo nie mam pojecia o co chodzi, nie slyszalam o takim badaniu, po co sie je wykonuje? Tworek podala ceny i jestem w szoku, co moze az tyle kosztowac.
 
Do góry