reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

reklama
to piszę w odpowiednim wątku. :-) to jest niesamowite, że w moim brzuchu jest już pięciocentymetrowa istota ludzka. Bardzo podobało mnie się, gdy lekarka mówiła do niego "mały człowieku". W sumie to już jest człowiek. Ale powiem wam, że miałam takiego stracha, że jak tylko zobaczyłam go na monitorze, to od razu wyszukałam wzrokiem serduszka, aby zobaczyć czy bije. :-( nie wiedziałam, że aż tak sie denerwuje. W sumie jeszcze wczoraj dowiedziałam się, że koleżanka poroniła 2 tyg. temu, a mniej więcej w tym samym czasie zaszłyśmy w ciążę. Ale teraz jestem spokojna. Maluszek nie był skory do badania... spał przez większość czasu i lekarka musiała się go naszturchać :-D Po wizycie mam zdjęcie kolorowe w 3d oraz nagranie dvd :-) wizyta kosztowała mnie 200 zł, co tragedią nie jest. Jutro zonowu, na zwyczajne badania i znowu go zobaczę :-D

 
Tworek, moj dzidzius tez nie byl skory do badania i trzeba go bylo budzic:p moj tez ma 5 cm, powiedz na kiedy masz termin, bo chyba mamy jakos podobnie. Wspaniale, ze dzidzia zdrowa!:)

Wszystkie dzisiejsze "badaczki" wszystko bedzie w calkowitym porzadku, ale stresik zawsze przed badaniem jest. Od razu sie uspokoicie jak zobaczycie te machajace malutkimi konczynkami cuda:D trzymam kciuki i zaraz piszcie co i jak, ile mierzy i czym macha:D
 
reklama
P290911_09.43.jpg
 
Do góry