reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

reklama
fasolka2.jpg

Moja fasolka z wczoraj :) pierwszy raz zobaczona w technikolorze!!!!!! Jej to jest miłość od pierwszego wejrzenia !!!!!!!! termin z miesiączki 28IV a z USG 20 :) wiec chyba ładnie rośnie :)
 
Vilmaq to ja Ci pogratuluje na forum:) fajna fasolka, szkoda ze na zdjeciach tak slabo widac, ja wole ogladac na monitorze, moze dlatego ze wiekszy:p ile ma crl? moje w 8 tc to jakos 1,5 cm mialo.
 
DZIEWCZYNY wszystkim wam gratuluje pieknych dzieciaczków!! Oby tak dalej ;))))))))) :-):-):-)
Agata777 - WOW super bliźniaki - ale fajnie ;) gratuluje.
Zeberka - moj tez pali jak smok ;/:wściekła/y: ciagle mu mówie, zeby rzucił to cholerne palenie ze wzgledu na dzieci. Ja sama nigdy nie paliłam, z czego jestem bardzo dumna. Ale ogólnie nie mam nic przeciwo jak ktos pali.
A co do winka to mysle, ze lampka wina dziecku nie zaszkodzi ale to moje zdanie. Ja osobiscie wina nie pije bo nie lubie.
Alkohol ogólnie lubie ;) Lubie sie fajnie pobawic ;) Niestety musze poczekac do natsepnego roku z drineczkiem ;):rofl2:

A i ja byłam we wtorek na USG genetycznym! Wszystko super ;) Dzidzia jest o tydzien nawet starsza. czyli 13tc Wyznaczył mi termin porodu na 29.03. :tak:
18.10 - ide na kolejne USG i juz bede wiedziała kto tam w brzuszku mieszka ;):happy:

Pozdro
 
reklama
Do góry