reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

reklama
MamiDo - nawet ta mysl o parce zaczyna mi się podobac :))) :-)Dokladnie teraz jestem marcówko-kwietniówka. Może urodze 01.04 ;))) :laugh2: 1 dziecko urodziłam w terminie według OM ;)
A teraz z OM mam 06.04 ;)
Własnie ciekawe ile z nas urodzi w terminie..niektóre pewnie w marcu, wiekszosc w kwietniu a niektóre pewnie nawet w maju :)
Ja nastawiam się na marzec bo mam problemy z nerkami i z Gabrysią nie dawały rady pod koniec i miałam cesarkę miesiąc wcześniej.Dostałam dwa zastrzyki na szybsze rozwinięcie się płucek u dziecka i było wszystko dobrze.Teraz nastawiam się na to samo choć oczywiście wcale tak nie musi być.
 
edytka78 - jak się miała raz cesarke to przy drugim dziecku tez musi byc cesarka czy jak jest? bo się nie znam :zawstydzona/y:
Może tym razem bedzie lepiej Edytka i nerki wytrzymaja :-) A lekarz juz ci coś mówił na ten temat?
 
Edytka a jak teraz z Twoimi nerkami?Może tym razem "dadzą radę" do końca 9 m-ca- trzymam kciuki:-)
Miałam poprzednio cesarkę i tym razem lekarz też mi ją zapowiedział. Po pierwsze dla tego, że nadal istnieje przyczyna dla której miałam cesarkę(duża wada wzroku), a po drugie powiedział, że nawet gdybym znalazła okulistę który podpisałby mi zgodę na poród, to on by nie wziął tego na siebie, poza tym byłoby to ryzykowne ze względu na poprzednią bliznę na macicy - i tak powiedział, że od szóstego miesiąca trzeba będzie ją już stale monitorować, czy coś się nie dzieje, bo podobno często zdarza się, że blizna się po prostu rozstępuje:szok:.
 
Edytka to jest tak, że jeżeli (jesteś zdrowa oczywiście) raz miałaś cesarakę, to później masz prawo wyboru. Podkreślam, musisz być zdrowa
 
Edytka to jest tak, że jeżeli (jesteś zdrowa oczywiście) raz miałaś cesarakę, to później masz prawo wyboru. Podkreślam, musisz być zdrowa
No właśnie u mnie tylko cesarka.A lekarz jak na razie jeszcze nie poruszał tego tematu.A i ja nawet nie ciągne bo utzrzymanie ciąży było pisane palcem póki nie przejdę okresu w którym poroniłam ( przełom5/6tc ).Choć jestem pod kontrolą lekarza od 5 tc to np.badania dostałam dopiero teraz i to jeszcze nie wszystkie.Nawet ostatnio mężowi mówiłam że lekarz się chyba boi że znowu poronię i szkoda mu przepisywać badania.Tak to odebrałam.Ogólnie jest dobrym lekarzem i bardzo cierpliwie odpowiada na każde moje pytanie.Zresztą jestem stałą pacjentką i zna moją historię od podszewki i wie że sprawy ciąży mam w małym palcu i rozumiemy się bez słów. Nawet śmiał się że perfidnie wykorzystałam wizytę jeszcze przed ciążą.Bo poszłam zrobić sobie cytologię a że on bada b.dokładnie to zrobił mi usg i wyszło że mam właśnie owulację.Więc wykorzystałam.:-D Straszna jestem prawda:-D
 
http://img694.imageshack.us/img694/4310/img1921o.jpg
wstawiam fotkę mojego brzuchola.
Marcelina1984
user-offline.png
-czy Ty wiesz,że mój mąż stwierdził iż dziewczynce da na imię Marcelina:-)
 
Ja byłam wczoraj wieczorkiem u lekarza ale bez usg, kolejne będę miała za 2,5 tygodnia już nie mogę się doczekać widoku maleństwa.
Na wizycie badanie ginekologiczne, przepisana recepta na luteinę i porady jak sobie radzić w okresie przeziębienia...
Nie przechodziłam cytomegali więc mam unikać skupisk dzieci w wieku przedszkolny, a zwłaszcza takich które są przeziębione z katarkiem aby się nie zarazić bo to jest bardzo niebezpieczne dla dziecka, poza tym toksoplazmozy też nie przechodziłam i tak samo mam unikać surowego mięsa, ziemi i kotów.
Agatka - śliczny brzuszek :)
 
reklama
Do góry