reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

No kochane Mały się obrócił jestem przeszczęśliwa :-), Pani doktor mówiła że już długo w ciąży nie pochodzę ale różnie to bywa i nie chce się nastawiać bo później się okaże że jeszcze przenoszę ;-) ale przy badaniu (jeszcze przed USG) Gin powiedziała że główka jest nisko.

Dziękuję że trzymałyście &&&&&&&&&&&&&&&&& :******
 
reklama
Myszka- przepraszam Cię kochana za mój "zatryb":zawstydzona/y:- wspaniale, że Mały się obrócił! Tyle ciotek mu telepatycznie przekazywało fluidki, że nie miał wyjścia!!!
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki, ide na 17 do ginka! Mam nadzieje, ze powie, ze zaczyna sie cos dziać, bo nie mam już siły powoli...
o tego to przeziebienie. Rano byłam u rodzinnego, to powiedizął, ze wirusowe, ale kaszel bardzo meczy i katar! :/ W nocy to jest katastrofa! Cały brzunio od kaszlu boli!
Zamawiam taxi i gnam na wizytke :D
 
DZieki Kobietki za &&&! Ta moja Zołza wcale się nie pcha na świat, wszystko pozamykane... Trudno. Najwazniejsze ze wszystko z Nią ok. Jak tak bardzo chce to niech sobie siedzi w Mamusinym brzuszku. Wytrzymam.
Lekarz powiedział, ze jak przeziębienie nie minie, albo sie nasili to mam zgłosić się na oddział, zeby podali mi antybiotyk. Mam nadzieje, ze szybko sie w domku wykuruje.

Buziaki
 
Augustynka gratki udanej wizyty,widocznie Niuni u Ciebie dobrze:-)
Myszka super wieści Mały sprawił Ci niespodzianke:-)

ja tez dziś wizytowałam,dlatego że z soboty na niedziele miałam niezłe skurcze trwały od 18 do 2 nad ranem ale były nie regularne i od tego czasu czułam Małą sporadycznie wiec postanowiłam sprawdzic co sie dzieje.Więc z Małą wszystko ok,rozwarcie jest na 2,5 palca,szyjka całkowicie złagodzona,na ktg delikatne skurcze ale nie do porodu.Gin jak mnie zbadał to normalnie pierwszy raz gwiazdki zobaczyłam i od tamtego czasu plamie i mam twardy brzuch jak kamień i ból jak na @!!Moja mam już panikuje i każe mi do szpitala jechac ale skoro powiedział ze wszystko ok,juz sama nie wiem...nastepna wizyta w piatek.Dziewczynki a któras z Was plamiła moze po badaniu????
 
reklama
Do góry