reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

reklama
martolinka wybieram się na kliniczną .
Z początku nastawiałam się na wojewódzki, bo mam bliżej. Ale trochę się zniechęciłam po wizycie na porodówce - o znieczuleniu można pomarzyć, a poza tym jest dość duży nacisk na sn...

A gdzie trafię to się okaże :)

to może się spotkamy:tak:

MYSZKA MOCNO TRZYMAM KCIUKI!!!
 
reklama
My wizytowalismy wczoraj i wszystko ok :-)mała rośnie jak powinna, waży ok 3100g , wód jest tyle ile trzeba, miałam robione ktg "na szybko" (przez jakieś 15min) i wszystko ok. Ale mała jest solidnie "okopana" :-D i nic nie zapowiada ,żeby miała opuścić brzusio w najbliższym czasie. Gin nawet stwierdził, że chyba taka moja uroda :cool: (Nina 42 tc) pocieszył mnie jak nic.. po wizycie aż odwiedziłam mc i wciągnęłam mc flurra na poprawę humoru :-D generalnie mam czas do 20-tego na urodzenie, a następna wizyta standardowo za tydzień czyli 5-tego. Aaaa i przytyłam aż 100g czyli waże 68,6 (równiusio 7,5kg na plusie)
 
Do góry