reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

Monissia
trochę dziwne że lekarz zapisał ci taki lek skoro jest ok...
Zeberka
dopytam dokładniej lekarza o tą cesarkę, bo ostatnio to tak mnie zaskoczył że nie bardzo wiedziałam co powiedzieć
Reniuszek
musisz teraz się naprawdę oszczędzać żeby wytrzymać jak najdłużej
Maksymilianek śliczny:-)
Agata
wiadomo że taka sytuacja jest dołująca, nie dość że musisz leżeć to jeszcze dochodzi strach o dzieci, ale wytrzymasz jesteś dzielną kobietą!! każdy dzień jestes coraz bliżej celu:)
Karina
super że wszystko ok
 
reklama
moze przepisal mi zeby zapobiec skurczom. Nie wiem co o tym myslec. Teraz wizyte mam 27 stycznia to dokladnie wypytam o co chodzi bo sie martwie...
 
dziewczynki,
gratki wizyt.
reniuszek, agatka - nie martwcie się, domyślam się, że leżenie może być męczące, dołujące - ale pomyslcie ile robicie dla swoich maluszków kochanych :) już niebawem zobaczycie piekne buźki swoich pociech i zapomnicie, że to leżenie wam tak ciązyło...
kasia - dla dobra Zosieńki mysl pozytywnie, nie zadręczaj się za wczasu...trzymam kciuki, zeby wszystko było dobrze.
Mocno zaciskam kciukasy za dzisiejsze wizytujące, w gronie których jestem :) jak wrócę to postaram się napisać, zcego się dowiedziałam i co z moimi wynikami.
 
Monissia bardzo dziwne że lekarz Ci to przepisał nic więcej nie mówiąc bo to jest silny lek na skurcze, ja mimo że mam skurcze od 2 miesiecy nie mam go przepisanego bo mój lekarz uważa że to ostateczność, a co dopiero jak skurczy nie ma.... Ja bym sie skonsultowała zanim zaczniesz go brać.
Agata, Reniuszek, Pauletta juz nie długo, musimy dać radę, ja się z każdego skończonego tygodnia bardzo ciesze, bo wiem że tym samym szanse dzidziusia są coraz większe...oby do 32 tygodnia, może do 37... Musimy dac radę, tylko jak ciężko lezeć zrozumie tylko druga leżąca, bo ja juz wieeele komentarzy słyszałam "jak mi fajnie, że ma takie wakacje" "kazdy by tak chciał" itp. :baffled:
 
Monissia bardzo dziwne że lekarz Ci to przepisał nic więcej nie mówiąc bo to jest silny lek na skurcze, ja mimo że mam skurcze od 2 miesiecy nie mam go przepisanego bo mój lekarz uważa że to ostateczność, a co dopiero jak skurczy nie ma.... Ja bym sie skonsultowała zanim zaczniesz go brać.
Agata, Reniuszek, Pauletta juz nie długo, musimy dać radę, ja się z każdego skończonego tygodnia bardzo ciesze, bo wiem że tym samym szanse dzidziusia są coraz większe...oby do 32 tygodnia, może do 37... Musimy dac radę, tylko jak ciężko lezeć zrozumie tylko druga leżąca, bo ja juz wieeele komentarzy słyszałam "jak mi fajnie, że ma takie wakacje" "kazdy by tak chciał" itp. :baffled:


Sorki,że się wtrące ale podczytuje Was nabieżąco:-D Jak słyszę takie komentarze to aż mi nie dobrze:no:Też się zgodzę,że kobietę zrozumie tylko druga leżąca:tak: Nie życzę nikomu tego strachu czy dzidzia będzie zdrowa czy donoszę. W pierwszej ciąży leżałam 3miesiące ostatnie teraz też sytuacja się powtarza ale lekarz nie panikuje bo podobno w drugiej ciąży czasem sie tak zdarza.
 
Reniuszek twój synuś to malutki przystojniaczek:tak::-) współczuję problemów ale musisz być dzielna i dużo odpoczywać a wszystko będzie dobrze:tak:
Monissia dziwne że lekarz przepisał Ci leki jak wszystko ok:baffled:
karina super że wszystko oki:tak::-)
Kciuki zaciśnięte za dzisiejsze wizytki &&&&&&
 
reklama
Witam dziewczyny !
Z gory przepraszam ze bedzie tylko o mnie ... jestem tak roztrzesiona ze nie moge mysli zebrac.
Byłam wczoraj na glukozie , wieczorem zadzwonila moja polozna ze mam bardzo wysoki cukier i mam sie stawic w czwartek na przyspieszona konsultacje i beda z diabetologiem kabinowac co ze mna zrobić :szok: dziewczyny chyba czeka mnie szpital jestem załamana .
 
Ostatnia edycja:
Do góry