reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

reklama
jestem po wizycie, oczywiście samo badanie bo ja chodze na nfz więc luksus usg mnie nie obowiązuje ale .... szyjka się nie skróciła więcej!!! jestem taka szczęśliwa bo strasznie się bałam że pójde do szpitala na święta a lekarz stwierdził że jestem wariatka:-p na szczęście proces ten się zatrzymał, wprawdzie luteina i oszczędny tryb życia dalej obowiązuje ale kamień z serca:-)

a dentysty nie było, nie mieli mojego numeru telefonu więc zastałam kartkę na drzwiach żeby się z nimi skontaktować... szczerze to wolałam mieć to za sobą, no ale trudno, płakac nie będę;-)


a i glukoza, krew mocz wszystko jest w normie
biggrin.gif
 
robaczku gratuluję...widzę, że my obie na tym samym wózku jedziemy z tymi naszymi szyjkami. Mam nadzieję, że ja po tych świętach i sylwestrze też na wizycie usłyszę, że dalej się nie skróciła szyjka. A powiedz mi Kochana? Ty tak cały czas leżysz czy wychodzisz się przewietrzyć od czasu do czasu?
Jaką masz długą tą szyjkę? Bo moja ta 3,2 cm, ale Gin mnie uprzedził, że od 2,5 cm kładzie na oddział do szpitala. A jak to u Ciebie wygląda? Dodam tylko, że ja dostałam tylko końską dawkę magnezu i nic poza tym.
 
Ostatnia edycja:
Ja tylko tutaj na chwilke kochane zagladam i dalej nos w teksty uczelniane:( . U mnie coraz gorzej. pobolewa mnie czasem jak na @ brzuchol twardnieje. Zajadam rozkurczowe leki plus do tego mega dawki magnezu i nic. Jutro wizyta u lekarza i prawdopodobnie wezma mnie do szpitala na kila dni na obserwacje.
A Wam zycze powodzenia i duzo radosci z wizyt:)
 
A my jutro na 11 idziemy na usg połówkowe. Mam nadzieje że Adaś pozostanie Adasiem :-)
trzymam kciuki

hej kochane! ja po wizycie! w brzuchu moim dalej pływa Sławek:-) i na glukoze dalej nie dostałam skierowania a nastepna wizyta 9.01 więc może jednak mi się upiecze:nerd:

lepiej żeby Ci sie nie upiekło:tak:gratuluję jeszcze raz Sławusia
karina26, izka01, zeberka363 gratuluję wizytek:tak:
Moja niestety nie wypaliła:-( Bo ja się rozłożyłam:-( mam mega katar,kaszel i wczoraj miałam gorączkę:wściekła/y: jak mi do jutra nie przejdzie to do lekarza idę

ZDRÓWKA!!!!!!

jestem po wizycie, oczywiście samo badanie bo ja chodze na nfz więc luksus usg mnie nie obowiązuje ale .... szyjka się nie skróciła więcej!!! jestem taka szczęśliwa bo strasznie się bałam że pójde do szpitala na święta a lekarz stwierdził że jestem wariatka:-p na szczęście proces ten się zatrzymał, wprawdzie luteina i oszczędny tryb życia dalej obowiązuje ale kamień z serca:-)

super wieści robaczku!!!

robaczek_25 super byle tak dalej
Mnie jutro czeka glukoza - debiut. Trochę mnie nastraszyłyście, więc mam stresa.

nie nakrecaj się kochana ja Ci powiem , ze nie taki diabeł straszny;-)bez przesady

Ja tylko tutaj na chwilke kochane zagladam i dalej nos w teksty uczelniane:( . U mnie coraz gorzej. pobolewa mnie czasem jak na @ brzuchol twardnieje. Zajadam rozkurczowe leki plus do tego mega dawki magnezu i nic. Jutro wizyta u lekarza i prawdopodobnie wezma mnie do szpitala na kila dni na obserwacje.
A Wam zycze powodzenia i duzo radosci z wizyt:)
Reniuszek weź którejś numer telefonu i daj znać co sie z Toba dziej!!!
 
martolinka jestem ciagle online jak cos ( wisze na okrutnym kursie z filozofii el) , jutro po wizycie dam wam znac, poki co na wszelki wypadek spakuje torbe
 
reklama
Reniuszek na święta Cię nie weźmie jak już to zakaz wstawania. A poświętach wezmą na końską dawkę magnezu góra trzy dni i będzie ok. Ale masz rację lepiej się przygotuj lekarz może być zapobiegliwy i wie że baba przed świętami nie uleży.

Paulusia zdrówka Ci życzę.

Gochson z tą glukozą to przesada. Cytryna i będzie ok.
 
Do góry