reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

reklama
jejku dziewczyny co za dzien :(

obudzilam sie dzis z takimi objawami jak przy biegunce, ból brzucha i latanie do kibelka ale bez efektu.. e ciagu godziny jakies 6 razy i zaczęły sis takie skurcze nasilać, skoncentrowane na środku podbrzusza nisko .. spanikowalam i pojechałam na izbę przyjsc, zbadali mnie e wzdłuż i wszerz i maluszka i wg nich wszystko ok, mam wziasc nospe i lezec, ale mnie ciagle boli i kurczy :(
takie parcie mam na pęcherz i stolec i echh.. mam lezec ;)
jeszcze kilka rzeczy zalatwie i dzis wcześniej do domku wroce :tak:

a wy jak brzuchatki? :* miała ktora podobnie..?
 
sonisia ja mialam podobnie w sobote, tylko u mnie bóle były raczej takie biegunkowe, a nie skurcze. zadzwoniłam do mojej ginki i ta poleciła miętę i węgiel, no i lekką dietę. Do wieczora przeszło. Oszczędzaj się i w razie co gnaj na izbę jeszcze raz, ostrożności nigdy za wiele! Trzymam kciuki, żeby było dobrze!
 
monisiaaa trzy dni szybko przeleci;)
karina trzymam kciuki:)
sonisia współczuje Ci bardzo ale już chyba każda z nas dostała ostrzeżenie żeby zwolnić
julianna daj znać jak po badaniu ja ide w czwartek;/
 
reklama
monisia tak jak napisała MamiDo dostaniesz taki wymarzony prezencik na święta :)

Julianna powodzenia na glukozie, oby obyło się bez komplikacji! trzymam kciuki!

kinga zeberka powodzenia jutro na wizytach

sonisia wydaje mi się że g_agnes ma rację...musisz zwolnić. Zobacz ja też tak latałam jak Ty i mogłabym tak latać do teraz bo energii mam za 10 osób, a tu proszę na wizycie taka niespodzianka niemiła. I też zdałam sobie sprawę, że przesadzałam. Teraz pracuję tylko w trybie siedzącym, po czym kładę się i odpoczywam. Niestety chyba też będziesz musiała przejść na taki tryb. Nie mam pojęcia, co mogą oznaczać takie skurcze, ale skoro na izbie powiedzieli Ci, żeby leżeć, to leż, a jak nie przejdzie, to dzwoń do Gina i pytaj co to może być.
3mam za Was kciuki i daj koniecznie znać, co i jak. Ściskam Cię mocno i wypoczywaj, bo Mały Książe jest teraz najważniejszy:*:*
 
Do góry