reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

Ja to się nawet śmiałam że cały miesiąc nic innego nie robię tylko z sikami do przychodni biegam..... dziś kontrolna próbka a jutro wiztya u lekarz- czuję ze urosept nie pomógł więc pwenie furagin mnie czeka...
 
reklama
Madlein trzymam kciuki z a dzisiejsza wizyte! U mie wizyta 12 o 11.30 Juz niemoge sie doczekac! Pierwszy raz idzie ze mna Arti. Dziwne no nie ... ze tak pozno. No po ostatniej ciazy ma jakas fobie do ginekologow :) Zabralam go na wizyte jak bylam w jakos w 15 tyg i mialam badanie dopochwowe i prawie mi facet zemdlal. Od tamtej pory za nic w swiecie niemoglam go zmosic do wizyty. Ciekawe czy czegos w poniedzialek niewymysli :))) Ale Filip idzie z nami bo na 3D lepiej rozpozna swoja siostrzyczke wiec jak on niespanikuje to chyba i Arti da rade :)
 
Madlein trzymam kciuki za badanie!

ladygab najważniejsze, że z maleństwem jest okej, może jeszcze się ładnie ułoży i poznacie płeć! :*
 
Madlein trzymam kciuki.

Ladygab gratuluję wizyty. No to uparciuch z Twojego maluszka. Mój też był ułożony miednicowo, ale udało się podejrzeć. Mam nadzieję, że problemy z pęcherzem szybko się skończą.

Aniulek trzymam również kciuki za szybki koniec Twoich problemów zdrowotnych.

A ja już jutro mam wizytę :)
 
Dzieki dziewczynki

Z pecherzem to ja mam caly czas problemy w ciazy i bez ciazy, wiec jakos nie bardzo sie tym przejmuje, grunt zeby dziec nic nie zlapal od tego

U mnie jak teraz chodze do 2 lekarzy- na nfz i prywatnie, to kazdy robi usg co wizyte, ni sa to takie dlugie jakies 30 minutowe sesje ale tak, zeby zobaczyc zmierzyc cos i tyle. w okolicach 20 ide na NFZ a na 30 lipca zapisana jestem do prywatnego

Madlein- kciuki zacisniete!!!
 
Hej dziewczynki. Ja dzisiaj byłam na pobraniu krwi na hiv, odczyn coombsa, morfologię, mocz i krzywą cukrową 75g. Pobrali krew. Dali glukozę. Nawet nie była zła. Wyszłam na korytarz żeby poczekać godzinkę i zrobiło mi się słabo i ciemno przed oczami. Czułam że jeszcze chwila i zemdleję. Wróciłam więc do gabinetu i pozwolono mi się położyć. Nie wiem czy to od glukozy czy od gorąca. Godzinkę spędziłam w środku. Znowu pobrali mi krew i kolejną godzinkę już na korytarzu. Też kilka razy zrobiło mi się słabo ale nie tak jak wcześniej. Najgorsze jak przyjdą wypsikane kwiatowymi zapachami babcie i panowie zaraz po fajce. W takie gorąco to koszmar. Musiałam raz na dwór wyjść właśnie przez takiego gościa.
 
Maltka i dla mnie przeszkadzaja teraz takie zapachy. Moj Arti pali tyko na balkonie ale jak wraca to az mi niedobrze jak go poczuje. Perfum tez juz nieuzywam bo mi przeszkadzaja.
 
To samo mam z zapachami, zwlaszcza niecierpie fajek i piwska - fuuuj :baffled: Tez bylam dzis na glukozie 75g - malo nie zwymiotowalam, tak mnie po tym mdlilo. Dobrze ze mialam Orbity bo by nici z badania wyszly. Jutro maz idzie po wynik, mam nadzieje ze bedzie dobrze. Martwie sie, bo po 50 g za wysoko mi wyszlo i to juz jest powtorka :-(
 
Ja mam też iść na jakiś tydzień na tą glukozę. A lekarz mi mówił, że można do niej wlać sok z połówki cytryny i wtedy da się wypić bez problemu i w żaden sposób nie wpłynie to na wynik badania.
 
reklama
To samo mam z zapachami, zwlaszcza niecierpie fajek i piwska - fuuuj :baffled: Tez bylam dzis na glukozie 75g - malo nie zwymiotowalam, tak mnie po tym mdlilo. Dobrze ze mialam Orbity bo by nici z badania wyszly. Jutro maz idzie po wynik, mam nadzieje ze bedzie dobrze. Martwie sie, bo po 50 g za wysoko mi wyszlo i to juz jest powtorka :-(

bedzie dobrze!! trzymam kciuki zeby bylo!
 
Do góry