reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

reklama
co do witamin to ja nie brałam w 1 ciąży i w tej też nie - i byłam u 5 gin i żaden mi nigdy nie kazał brać witamin.

Byłam dziś na wizycie u gin - ordynator szpitala pogadać o cc. I super babka ( coprawda czekałam na wizytę w poczekalni 3,5h) powiedziała że jak chcę to możemy zrobić cc na daną godzinę i termin, albo jak chcę to mogę spróbować rodzić sn i w razie czego (ból w kręgosłupie itd) mi zrobią cc odrazu - więc jestem już spokojna. Tyle że szpital trochę luksusowy bo zoo kosztuje 700zl a pokój samotny 1400zl doba ( no tego brac nie muszę :)) i mają nawet mieszkania 3 sztuki dla ciężarnych gdzie w środku jest łazienka, kuchnia, salon z tv i się leży z męzem gotuje mu obiadki i czeka na skurcze za kilka tysięcy złotych :) mamuśki wychodziły tylko z maxi cosi z szpitala i śpiworami maxi :)) śmiałam się że teraz musze kupić maxi cosi :)
 
Maruusia, gagucha świetne wieści - tak trzymać do samego porodu, a drobne infekcje gnać gdzie pieprz rośnie

Maria fajnie że się dogadałaś tak jak Ci pasuje, ale ceny jak dla mnie zabójcze :szok::szok:
 
Marusia -gratuluje dużej córci:-)
gagucha- twoje maleństwo już 1kg.
A jutro ja się dowiem idę na usg (pisałam na wątku głównym)
Maria- fakt ceny zabójcze aż z ciekawości poszukam ile u mnie kosztuje znieczulenie
 
Ceny zoo w warszawie są od 500 do najwyraźniej 700zl. ale ten pokoik to przesada, a mieszkanie to już dla milionerów, Ale to było tez widać po tych wystylizowanych mamusiach ubranych jak gwiazdy i tatusiowie na żel :)
 
co do witamin to ja nie brałam w 1 ciąży i w tej też nie - i byłam u 5 gin i żaden mi nigdy nie kazał brać witamin.

Byłam dziś na wizycie u gin - ordynator szpitala pogadać o cc. I super babka ( coprawda czekałam na wizytę w poczekalni 3,5h) powiedziała że jak chcę to możemy zrobić cc na daną godzinę i termin, albo jak chcę to mogę spróbować rodzić sn i w razie czego (ból w kręgosłupie itd) mi zrobią cc odrazu - więc jestem już spokojna. Tyle że szpital trochę luksusowy bo zoo kosztuje 700zl a pokój samotny 1400zl doba ( no tego brac nie muszę :)) i mają nawet mieszkania 3 sztuki dla ciężarnych gdzie w środku jest łazienka, kuchnia, salon z tv i się leży z męzem gotuje mu obiadki i czeka na skurcze za kilka tysięcy złotych :) mamuśki wychodziły tylko z maxi cosi z szpitala i śpiworami maxi :)) śmiałam się że teraz musze kupić maxi cosi :)
Fajnie ze masz wszystko ustalone i ze wiesz co cie czeka...
ale maxi cosi to chyba nie jest oznaka dobrobytu co?:tak:
 
Maruusia, gagucha - super, że świetne wieści z wizyt :-)

Bozienka nóżki zaciskamy :-) i odpoczywamy zdążysz się na latać za 3 miesiące :-)

My też po wizycie - szyjka ładnie a moja Mała Księżniczka ma wagę 1,4 kg :-):-):-):-) pięknie się rozwija - ułożona pośladkowo póki :-):-):-):-) 9 stycznia mamy kolejne usg z tzw "wypasionych" tj badanie wszystkiego + 4d :-)
 
reklama
Do góry