reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

Moj maz trąbi wszystkim ze oczywiscie bedzie przy porodzie i sobie nie wyobraza zeby bylo inaczej:-)a ja sama nie wiem:zawstydzona/y:bede chyba na niego strasznie krzyczec wiec nie wiem czy chce zeby byl:-D
 
reklama
Ajako - super ze wsio ok, sercem sie nie przjemuj bo te wady czasem znaikaja do czasu porodu -w iem cos o tym bo mi sam lekarz takie cuda wynazal ale o tym mowilam tobie przy kafce w mcdonalds ;] Wazne zbey gin ci w karte ciazy wpsial zebys miala cc i ze szczegolna uwaga ciebie musza ciąc, dla dziecka moga miec przygotowana karetke zeby na 3 go maja zawiesc-0 ale raczej jest wszystko ok ;] 1,5kg jest duuzy hyhy ja jestem ciekawa ile moja mała ma ;] bo brzuchy mamy prawie identyczne haha -mogłysmy porownac ;]

no i vill ma racje łozysko przodujace a na przedniej sicanie to dwie rozne rzeczy, te pierwsze zasłania ujscie szyjki macicy i dziekco po mimo odpłynieciu wod i calej reszty nie umie sie wydostac przez łozysko, a na przedniej scianie to tylko - defekt polegajacy na tym ze pozniej sie czuje ruchy dziecka i tyle- polowa z nas ma pewnie łozysko na przedniej scianie ;]
 
ale spoko probuje sie nie nastawiac, bo musze przeciez szybko wrocic do domku po urodzeniu synka, Julisia na mnie bedzie czekala:tak::-) wiec na powiklania nie moge sobie pozwolic ot co!
na max 4 dobe ide do domu z mlodym:tak:

no i tak trzymaj :tak:

Mini Kasiurek wyżej ładnie już wytłumaczyła o co chodzi - mogę najwyżej dodać że w takiej sytuacji zazwyczaj łożysko "chce" sie urodzić pierwsze, przed dzieckiem i wiadomo, że wtedy trzeba dziecku pomóc przez cc
 
ajako dobrze, ze masz takiego lekarza co na wskroś was przejrzal- wiecie wszystko od a do z czego sie spodziewac! Ale serio to moglo byc od twoich infekcji?? jakie mialas infekcje w ciazy?
Bedzie dobrze kochana!! :tak:
I powtorze, wow jakiem asz chłopisko duze :-) Ja tez cos czuje, ze bede miala kolosa :zawstydzona/y:
 
Kasiurek dzięki - już kapuje :-)

Tunia polecam męża na porodówce ... ja np nie miałam siły mówić a co dopiero krzyczeć :-D po prostu poród troszkę męczący jest :-D
 
Ja znalazłam w lidlu takie większe rozmiary maksi chyba też discret czy jakoś tak bo zwykła to mi za mała i bez wkładki nie dam rady bo jak zapomniałam raz to mi aż na spodnie przesiąkła i to w chwile ale też myślę ze to po tabletkach.Bo jak nie brałam to było ok były upławy ale nie takie ilości (czasem uczucie jak bym się posikała bo czułam jak leci) .
Ajako - duży chłopiec a z serduszkiem najważniejsze ze wiedzą na pewno będzie wszystko dobrze.
 
reklama
.................Ale serio to moglo byc od twoich infekcji?? jakie mialas infekcje w ciazy?

Angel- nie wiem sama, powtarzam za lekarzem, ze te niewielkie ubytki w tej przegrodzie moga byc spowodowane wlasnie infekcjami matki w ciazy.
ja mialam jakas infekcje niewiadomoego pochodzenia w organizmie jak lezalam w szpitalu we wrzesniu, wiedzieli, ze jakas infekcja sie toczy w organizmie, ale nie wiedzieli gdzie, co, skad :baffled: mialam ponad 7 dni antybiotyk,
a pozniej zaraz po wyjsciu zlapalam znowu cos, bo odpornosci za grosz, charlalam jak gruzlik, wiec znowu antybiotyk:baffled:

ale czy to, to TO:shocked2: nie wiem:no:

teraz czekam na Wasze dobre wiesci po kolejnych badaniach:tak: zawsze milo mi sie czyta fajne wiesci o brzdacach w brzuszkach, niech sobie rosna zdrowo:tak:
 
Do góry