reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

tunia moja koleżanka płaciła za ostatnia cesarkę 4 lata temu 1000zł. Ja osobiście nie dałabym nic. Już przy ostatnim porodzie zapłaciłam położnej i nic mi to nie dało.
Jeśli chodzi o mnie to ja bym nie płaciła za cc.
 
reklama
Moim zdaniem te laseczki które będą miały cc bo nie mogą rodzić naturalnie nie powinny nic kasy dawać,a przynajmniej ja bym nie dała,co innego załatwiane cc.Ale to tylko moje zdanie :)
 
Tunia ja za wizyty z badaniem i usg płacę 100 zł więc nie jest to dużo. a jeszcze jak trzeba zrobić więcej badań lub na lepszym sprzęcie to ten mój gin załatwia w szpitalu na NFZ (swoją drogą miałam stresa o to ubezpieczenie, a tam nie było żadnego problemu. powiedziałam, że nie mam a ona że ok bo jest ustawa i tyle :) ). ale wiem, że wizyta wizytą a poród porodem i potrafią się naprawdę nieźle wycenić.
 
Ja bym w życiu za cc nie dała koperty. No nie i koniec...Szczególnie, że to nie cc z fanaberii tylko z musu. Nie wierze w koperty...
 
hej, ja też mam mieć cc 'z musu' i chodzę prywatnie, więc każda wizyta 80zł, co 2tyg od 9 ty...już zapłaciłam za tę cc, za opiekę i za Jego benzynę nawet dwukrotnie lol
 
:) chodziło mi o to, że przez całą ciążę w sumie zapłacę Ginowi ~2500zł plus wszystkie badania plus prenatalne 300zł...to już 2x tyle co bym poszła do przychodni i dała 'kopertę' lekarzowi za opiekę przy cc...
 
Dlatego ja rodzę prywatnie. Zuzę urodziłam w szpitalu publicznym i za warunki ponad standardowe zapłaciłam ale oficjalnie do kasy szpitala. Teraz też tak będzie tylko szpital prywatny tym razem.
 
reklama
Tunia daj spokój z płaceniem dla lekarza. Należy Ci się cesarka, poza tym to ich praca.Wystarczy,że narabali już od pacjentów pieniędzy. Moja matka z wizytami i operacją zapłaciła 6000 zeta i ten lekarz nie operował. Wiec nie warto. Wielu ludzi ciężko pracuje, a oni ot tak biorą kasę za co nie powinni brać.
 
Do góry