reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

myangel, nie napisze nic nowego co ci już wcześniej dziewczyny pisaly, musisz uważac na siebie, choc to pewnie nie łatwe, jeślli ma się już jedno dziecko,bo pewnie mała bedzie chciala się z tobą bawic, żebyś to ty ją kąpała, czytała jej i takie tam podobne, np moja Zosia nie jest za chętna żeby kąpał ją ktoś inny oprócz mnie i do tego do teraz jak ją wykąpie muszę brac ją APKA, czyli na ręce i nieśc do sypialni...... uważaj na siebie, miesiąc szybko przeleci.
 
reklama
A ja jak CUJE jak gmera łapkami przy buzi to tak jakby mi bąbelki powietrza pod łonem pływały, nooo może nie tyle bąbelki co bąble:)


przedstawiam Wam moje dziecko i jego oko:)

Borysek.jpg
 
Ostatnia edycja:
myangel najważniejsze, że maleńki jest jeszcze w brzuchu. Nieźle Wam stracha narobił. Szok. Teraz już tylko niech minie ten miesiąc i będzie dobrze.

ewwe to widzę, że wykrakałam:) zdjęcie jest w sumie dość wyraźne tylko na oczku jakiś cień wyszedł. Noseczek, usteczka i pultaski MIODZIO! Ja koniecznie muszę wstawić filmik, ale wczoraj nie dałam rady. Muszę dziś zagonić S. Też mnie to 3d trochę rozczarowało. Mała zasłaniała się czym tylko mogła. W trzeciej odsłonie miała już na twarzy rączkę i nóżkę:D

missiiss też masz już niezłego pultaska:) i widzę, że podobnie jak Oliwia i Borysek nie lubi zdjęć:)))
 
olcia no grubiutki jest bo mi zabiera zapasu i dobrze :) nie wiem czy widzicie ale n tym podwojnym zdjeciu na jednym sie usmiecha :) tylk ostatno byl spiacy po glukozie :)

ewwe oczysko wyczesane hehe :) ty czujesz jak gmera lapkami na dole a ja czuje jak powyzej pepka mi tak wypycha cos stoke chyba nie wiem czy to we snie czy poprostu taki lenimy jest ale jak pryloze reke to taka mala gulka wyskakuje i sie chowa albo przemieszcza :) no i czasem wlasnie ciezko sie oddycha jak sie wypnie :)
 
byłam dzisiaj w szpitalu na badaniach i się wkurzyłam na wstępie bo miał być mój gin, a okazało się, że się pozamieniali dyżurami i go nie było. no ale jakiś inny się mną zajął - szkoda tylko, że strasznie małomówny. w każdym razie powiedział, że wszystko ok z małym, waży 1,5 kg, szyjka idealna, zamknięta i zrobione miałam ktg i też zapis prawidłowy. resztę będę miała na wypisie, który mam odebrać w poniedziałek i mam udać się z tym do mojego gina.
tak więc ogólnie po tym jak się wkurzyłam to wyszłam zadowolona bo najważniejsze, że z dzieciątkiem wszystko ok a bóle jakie mi dokuczały to nie skurcze :)
 
reklama
Ewwe ale za to oko to ma duuuzeee i pelne glebi :)

Gosia ekstra ze wszystko dobrze, tak wogole to mysle ze 28, 29 tydzien i 1,5 kg dziecko to wcale nie malo :) oczywiscie sa wieksze heh ale jak podgladalam wage urodzeniowa u pazdziernikowek to naprawde rozzznie no i strasznie duzo cc :O to mnie akurat zszokowalo
 
Do góry