reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

JA bym chciała 3D ale szczerze to mi szkoda kasy...U nas niby z płytką 230 zł ale dla mnie to i dak dużo...
 
reklama
No to obiecane fotki. Niewyrażne bo dzidek zdecydowanie nie lubi fotek. Lol to si obracał buziulka do brzodu, że nawet poliki było widać, a ten synuc profilem tylko, nie bardzo chciał sie pokazać;-)

Kółeczkiem zaznaczyłam wisiorka:-p


Na aparacie było lepiej widać....No ale za 50 zł cóż ja bym chciała...
 
Bodzinka,kicia gratuluję wam syneczków :)
Albo mi się wydaje albo ostatnio chłopcami wysypało u nas :)

Usg 3d i 4d powinien wykonać lekarz który ma w takim usg specjalizację i umie wykrywać ewentualne wady jak np. rozszczep wargi i wyrostka zębodołowego itp. u mnie to wszystko było sprawdzane łącznie z kończynami palcami nosem wargą…. Potem oczywiście były fotki które są wspaniałą pamiątką :) podejrzewam że dla lekarza który pracuje tylko na 2d usg 4d nic dodatkowego nie powie poza pamiątkowymi fotkami i filmikiem dvd i pewnie większość lekarzy tak do tego podchodzi. Też wszystko zależy od sprzętu bo moja ginekolog ma np. usg na którym mało co widać dlatego nie robię usg u niej. Mnie w ogóle usg połówkowe robił specjalista pediatrii od wad wrodzonych a nie ginekolog może dlatego to usg 4d było pełnowartościowe i wydaje mi się że naprawdę było porządnie zrobione. Bałam się wydać tyle kasy na darmo ale okazało się że jednak super było :)
 
Ostatnia edycja:
bodzinka spory już Twój synuś, a wisiorek - niewątpliwie chłopiec:tak:

chyba faktycznie chłopców więcej u nas jest, ale przecież jeszcze tyle niespodzianek nas czeka, że wszystko może się zmienić:tak:
 
Ja też cały czas zastanawiam się nad 4d, w Koszalinie to ok 300zł, ale już w Świdwinie tylko 180. I nie wiem czy jest sens, czy nie lepiej w to miejsce coś maluszkowi kupić...
 
Ja rowniez po usg:) U malenstwa wszystko w porzadku....chyba jako jedna z nielicznych bede miala DZIEWCZYNKE!!! wazy ok.370g, wiek wg pomaru 20tydzien i 6 dzien. mala chyba nie lubi sie pokazywac po Pani musiala sie nameczyc by wszystko dobrze zobaczyc:)
Najwazniejsze ze wszystko ok:)
 
U mnie lekarka męczyła się 20 minut a i tak nie dało się jednoznacznie określić czy to chłopiec czy dziewczynka... Tak się zasłaniał/a, że coś niesamowitego. Jak nie pępowiną, to rączką to znów nóżki złączył/a... Zabawnie to wyglądało... :)
 
ja na to usg 3d i 4d musiałabym dopłacic 90zl bo fundusz mi tylko zwykle usg refunduje wiec w sumie nie duzo ale tydzien po tym usg mam wizyte wiec znowu pójdzie 90zł - bo teraz tyle płace choc za kazdym razem mam krociutkie usg.... chyba wole ta kase wydac na jakas fajna zabawke dla bobasa, na tym usg popytam lekarza czy on bedzie tam mogl cos lepiej dostrzec czy to tylko dla nas taki bajer bo moze faktycznie on nie ma z tego zadnego certyfikatu, z tego co patrze na jego cv to ma mase dyplomow/certyfikatow itd. z usg ale nie pisze tam ze z 3d i 4d wiec pewnie tylko ze zwyklego ale wg jak lekarz jest dobry to i na zwyklym wszystko zauwazy a mam nadzieje ze moj jeste dobry i nieomylny :-)

ja narazie nie wiem kto u mnie mieszka ale obstawiam chlopaka bo tak czuje, zobaczymy 9tego czy pokaze co ma miedzy nóżkami
 
No to obiecane fotki. Niewyrażne bo dzidek zdecydowanie nie lubi fotek. Lol to si obracał buziulka do brzodu, że nawet poliki było widać, a ten synuc profilem tylko, nie bardzo chciał sie pokazać;-)

Kółeczkiem zaznaczyłam wisiorka:-p


Na aparacie było lepiej widać....No ale za 50 zł cóż ja bym chciała...
synek jak nic ...gratuluję:-):-)
Ja rowniez po usg:) U malenstwa wszystko w porzadku....chyba jako jedna z nielicznych bede miala DZIEWCZYNKE!!! wazy ok.370g, wiek wg pomaru 20tydzien i 6 dzien. mala chyba nie lubi sie pokazywac po Pani musiala sie nameczyc by wszystko dobrze zobaczyc:)
Najwazniejsze ze wszystko ok:)
Gratuluję córeczki:-):-):-)
U mnie lekarka męczyła się 20 minut a i tak nie dało się jednoznacznie określić czy to chłopiec czy dziewczynka... Tak się zasłaniał/a, że coś niesamowitego. Jak nie pępowiną, to rączką to znów nóżki złączył/a... Zabawnie to wyglądało... :)
pewnie córeczka skoro taka wstydliwa;-):-):-)
ja na to usg 3d i 4d musiałabym dopłacic 90zl bo fundusz mi tylko zwykle usg refunduje wiec w sumie nie duzo ale tydzien po tym usg mam wizyte wiec znowu pójdzie 90zł - bo teraz tyle płace choc za kazdym razem mam krociutkie usg.... chyba wole ta kase wydac na jakas fajna zabawke dla bobasa, na tym usg popytam lekarza czy on bedzie tam mogl cos lepiej dostrzec czy to tylko dla nas taki bajer bo moze faktycznie on nie ma z tego zadnego certyfikatu, z tego co patrze na jego cv to ma mase dyplomow/certyfikatow itd. z usg ale nie pisze tam ze z 3d i 4d wiec pewnie tylko ze zwyklego ale wg jak lekarz jest dobry to i na zwyklym wszystko zauwazy a mam nadzieje ze moj jeste dobry i nieomylny :-)

ja narazie nie wiem kto u mnie mieszka ale obstawiam chlopaka bo tak czuje, zobaczymy 9tego czy pokaze co ma miedzy nóżkami
Pati trzymam mocno kciuki za wizytę 9.-tego i żeby malenstwo pokazało co kryje miedzy nózkami:tak::tak::tak:
h
u mnie nic nowego, prócz 90% na SYNA!!! szkoda, że nie mam skanera w domu (z pracy zawsze wysyłałam fotki), bo bym Wam fotę pokazała :)
serdeczne gratulacje Kochana:-):-)

Ja na wizytę wybieram się we wtorek 27.07:rofl2: i może to usg 3d mi zrobi:-)
 
reklama
Do góry