reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

witam
ja tez po wizycie i u mnie wszystko ok :-)
maluszek rosnie, serduszko ładnie puka, szyjka tez ok a 9tego mam usg połówkowe na NFZ wiec jak chce miec 3d to musze dopłacic... i chyba z tego zrezygnuje bo jednak dowiedzialam sie ze to tylko bajer i ginekologicznie ono niczemu nie sluzy-starczy zwykle 2d wiec pewnie wezniemy tylko płytke :-)

wszystkim gratuluje udanych wizyt :-)

ja będę sobie robiła 3d tylko dlatego, że i tak robię prywatnie więc jak muszę zapłacić to już zwisa mi ile i sobie zrobimy. prawda jest taka, że to chyba nie jest cały czas 3d tylko sprawdza wszystko na 2d, a 3d to wiadomo - dla efektu :-)
 
reklama
Ja też po USG. Fotki mam jak zeskanuje to dorzuce. Dzidzia waży ok. 395g, wg.pomiarów 20 tydzień 6 dzień, termin na 10.12,wszystko nam dokładnie pokazał, nózki ma taaaakie długaśne. Stópki ruchliwe, płeć dokładnie oglądał choć ja od razu zobaczyłam wisielca między nogami.
Pan doktor stwierdził, że na 80% chłopak, ale fotke jajeczek strzelił i powiedział, że nie sądzi, żeby płeć sie zmieniła.No i zdrowy ale to wiedziałam od wtorku.
 
krolcia do mojej wizyty też daleko a już też bym się chciała czymś z wami podzielić :-)
dziewczyny super, że wszystko dobrze z waszymi maleństwami! i tak musi zostać do grudnia hehe
 
hej Kochane :)
wiem, długo się nie odzywałam, ale udało mi się na L4 uciec i zaraz na urlop wyskoczyliśmy z moim :)

u mnie nic nowego, prócz 90% na SYNA!!! szkoda, że nie mam skanera w domu (z pracy zawsze wysyłałam fotki), bo bym Wam fotę pokazała :)

Dziewczyny, powiedzcie mi szczerze...czy opłaca sie iść na to 3D?? bo ja chodzę prywatnie i lekarz mi za każdym razem sprawdza długość kości, bicie serduszka, rozwój itp...a koleżanka (1msc +) teraz była na połówkowym 3D za 300zł (aaaaaa) i w sumie prócz tych 2min kiedy zatrzymał obraz i pokazał to samo w 3D, to dowiedziała się tego samego co i ja...
poradźcie...

pozdrawiam :*
 
Pati.b super wieści!!! :)

Dziewczynki usg 3/4D nie ma żadnego medycznego zastosowania, tak mówił zawsze mój lekarz. Jest ono po to, żeby rodzice mogli pomachac do potomka łapką ;)


Ja mam jutro wizytę u endokrynologa. Strasznie się boję co znów niemiłego od niego usłyszę :( Po ostatniej wizycie w czerwcu.. no wiecie co było :(
 
reklama
Kicia no my właśnie przed chwilką rozmawialiśmy o tym i chcemy je zrobić, bo to fajna pamiątka... W pierwszej ciąży mogłam tylko o tym pomarzyć, bo to była nowośc (jeszcze wtedy nie było 4D) i to usg kosztowało 450 zł, za tę kwotę to my kupiliśmy wózek, łóżeczko, materac i jeszcze na kilka ubranek wystarczyło, po prostu te pieniążki były nam potrzebne na co innego. Teraz będziemy chcieli je zrobić w sierpniu bo to już ostatni gwizdek, później maluch będzie za duży... Ja uważam, że warto ale jeśli kogoś na to stać, nie ma co się zapożyczać czy rezygnować z ważniejszych spraw :)
 
Do góry