reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

reklama
ciesze sie z dobrych wiadomości:-) gratuluje chłopaczków!!!! cudownie jest mieć Synka;-)
Winka bedzie dobrze, uważaj na tą szyjkę, a ta luteinę to w końcu na co masz???
 
Dzięki dziewczyny.

sarka luteinę mam na podtrzymanie. Od 5 tc. na niej jestem. Z czasem miałam zmniejszoną dawkę, a teraz lekarz znów mi zwiększył.
 
lekarz mi mówił że jedną z właściwości luteiny jest to że działą ona na szyjkę domykając ją i nie pamiętam, czy ją wydłuża czy dba o to by się nie skróciła, ale w każdym razie coś w tym stylu:) Także dobrze Winka że masz zwiększoną dawkę.

Myangel, super wieści! oby jak najwięcej tak miłych dni przed Tobą:) z całego serducha życzę

Natka gratuluję syncia i udanej wizyty:)
 
ewwe szyjki juz sie nie da wydluzyc jak sie skrocila tak samo jak sie otworzyniestety juz nie da sie zamknac. a szkoda no chyba ze szwem czy tym krazkiem sie zamknie.
 
no to w takim razie trzyma szyjke zamknieta i dba o to by się nie skracała...ale wiadomo nie jest to złoty środek:)
 
w czwartek bylam na usg polowkowym.
plec - chlopak:)
wszystko jest ok, mam 16 roznych zdjec, ale zadne niezeskanowane jeszcze.
dzidzia ma sie bardzo dobrze i jest duuza - wychodzi ponad 97 percentyl, tak wiec ja zaczynam sie i obawiac porodu, ale tez pocieszac, ze to pewnie siatki francuskie i przez mniejsze dzieci, moj Okruszek wydaje sie wiekszy:)
 
gratuluje udanych wizyt. ja na moją niestety jeszcze muszę poczekać. dzisiaj lecę do endokrynologa i mam nadzieję, że tylko dobre wiadomości przywiozę :-D
 
reklama
Do góry