reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

reklama
GRATULUJE dobrych wieści :-)
Czekam teraz na kolejne dziewczynki ;-)
I czas na małe statystyki z forum BB:
śnieżynki z lutego - 48 dziewczynek i 39 chłopców
Marcówki - 45 chłopców i 41 dziewczynek
Kwietniówki - 34 dziewczynki i 26 chłopców
Czerwcówki mają dokładnie 41 dziewczynek i 41 ;-)

Więc rok 2010 króluje jeszcze w dziewczynki - pewnie my nadrobimy chłopców ;-)
 
Ostatnia edycja:
Wszystkim dziewczynkom gratuluję udanych wizyt i wspaniałych wiesci :))

U mnie nie było tak źle, endokrynolog był zadowolony (nawet nie wiedziałam, że czasem bywa) i zalecił następną wizytę nie za 4 a za .. 6 tygodni, hurra nie będę musiała go oglądać aż do wrzesnia ;)

Za to miałam wizytę u prowadzącego, tez mnie pochwalił ale przyczepił się do obrzęków na kostkach, powiedział, że mam spać z wysoko uniesionymi nogami i moczyć w chłodnej wodzie i, że jak nie przejdzie do 2 tyg. to mam się pokazać. Następną wizytę mam mieć pod koniec sierpnia a później już co 2 tygodnie, ale się nałażę ;) a tak to wsio dobrze, zbadał siuśki, białkomoczu nie ma, ciśnienie w normie (hurra!!!!!) więc widmo stanu przed rzucawkowego odeszło, jupi!! Powiedział, że teraz jak tylko wszystko dobrze pójdzie to mam się przygotowywać do myśli o porodzie naturalnym. Bardzo bym chciała ale zobaczymy co tam los dla nas przyszykował :) Tak czy siak, był to dobry dzien :)
 
myangel super wieści!!! ale chyba nie doczytałam, czy szykowałas się na cesarke?? jesli tak, to dlaczego???

nie zdążyłam wam napisac, dzidzia ma 17 cm, waży niecale 300 gram dokładnie 289 gram, zdrowy jak rybka, nawet pani która robiła usg obejrzała jego usta i też były ładniutkie, następne usg mam w 32 tygodniu żeby zbadac czy nerki dobrze funkcjonują.. Zosia widziała brata, mama czyli ja, poryczałam sie jak usłyszałam że to chłopak;-).... tak mi jakoś nerwy puściły..
 
Jak najwięcej takich dobrych wieści :tak::-).

Ja co prawda USG połówkowe miałam w środę, ale w czwartek mój gin dopiero mi zinterpretował wyniki. I tak, z dzidzią dobrze, a to najważniejsze :tak:. Nie dało się tylko anatomii serca maluszka ocenić, bo był źle ułożony. No i oczywiście płci też nie dało się rozszyfrować. Aliensik nie chce się ujawnić, a mnie aż skręca z ciekawości :sorry2:. Wg. USG ciąża jest młodsza.
No a ja mam niestety krwiaka podłożyskowego :-(i muszę bardzo uważać. Mam nadzieję, że się szybko sam wchłonie. Do tego szyjka mi się skróciła :-( i znów mam zwiększoną dawkę luteiny.

 
reklama
Do góry