reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

Dzięki dziewuszki. :happy:
ewwe chciałabym mieć córeczkę, bo praktycznie całe życie mi sie marzy.I chciałam Anastazję. Ale jak będzie synek też będę szczęśliwa. W końcu można zacząć "roboty" za jakis czas nad córeczką. Ale najważniejsze ,zeby było zdrowe i wyrosło na dobrego człowieka.Jakbym miała mieć dwójkę dzieci to lepiej jakby był chłopak i dziewczynka.
 
reklama
ja bylam u gina - wszystko pozamykane, brzuszek miekki. po pracy ide odberac wyniki cytologii, a jutro na badania krwi i moczu. najbardziej z calej wizyty ucieszyl mnie fakt, ze od 1.07 nie przytylam wogole :tak: czyli nadal 4,5 kg na plusie. wyglada na to, ze to wszystko w I trymestrze mi przybylo :baffled:

myslalam, ze zapisze sie na polowkowe, ale jeszcze nie. nastepna wizyte mam 4.08, potem gin na urlopie, wiec usg pewnie dopiero za jakies 4 tyg.
 
reklama
witam
ja tez po wizycie i u mnie wszystko ok :-)
maluszek rosnie, serduszko ładnie puka, szyjka tez ok a 9tego mam usg połówkowe na NFZ wiec jak chce miec 3d to musze dopłacic... i chyba z tego zrezygnuje bo jednak dowiedzialam sie ze to tylko bajer i ginekologicznie ono niczemu nie sluzy-starczy zwykle 2d wiec pewnie wezniemy tylko płytke :-)

wszystkim gratuluje udanych wizyt :-)
 
Do góry