reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

reklama
to są średnie normy, nie musi byc idealnie.
serduszko bije - ok
przezierność karkowa w porządku - dzidziuś zdrowy
a jeśli nie w porządku, to jeszcze nie ma pewności, że dzidziuś niedrowy, tylko podejrzenie i możliwość zrobienia amniopunkcji w celu szerszej diagnostyki możliwej wady
 
Piękne są Wasze dzidzie:tak:
Ja nie mogę się fotką pochwalić, choc USG miałam 2 dni temu, gdyż...papier się skończył:baffled:
A moja Kruszynka już całkiem spora - 38 mm i tak się wierciła i mościła.... rozczulający widok:happy:
Za 2 tyg mam USG genetyczne, więc na pewno wkleję fotkę,o ile nie zabraknie papieru:angry:
 
No śliczne te grudniowe fasolki:-D
A ta część mierzona to odcinek ciemieniowo-siedzeniowy tzw. lekarze tak mierzą dziecko zawsze czyli od główki do pupki:tak:, nie mierzą do stópek bo cięzko by im było ta stópke niejednokrotnie na wyproście złapać:-D i byłoby niemiarodajne;-)
 
Zobacz załącznik 243063

przedstawiam Wam moja dzidzię:)

prosiła, żeby Was wszystkie pozdrowić!:)
pozdrawiam, pozdrawiamy i buziaczki jej przesyłamy:-):-)
Piękne są Wasze dzidzie:tak:
Ja nie mogę się fotką pochwalić, choc USG miałam 2 dni temu, gdyż...papier się skończył:baffled:
A moja Kruszynka już całkiem spora - 38 mm i tak się wierciła i mościła.... rozczulający widok:happy:
Za 2 tyg mam USG genetyczne, więc na pewno wkleję fotkę,o ile nie zabraknie papieru:angry:
może już nie będzie tak źle;-)

A to moja kruszynka , z usg wychodzi termin na 04.12.2010
urocza kruszynka:-):-)
 
Czesc Dziewcznki,

nieczęsto wpadam, bo mam dwoje dzieci , męza i pracę ;-) aLe czytam Was regularnie. Ostatnio bardzo smutno na forum...
Ja mam pytanie - moze cos pocieszycie ? Czy moze jednak nie mam się co łudzić...?
om-4 MARCA, owulacja na pewno przesunięta bo to wpadeczka :-) , 5 kwietnia test - druga kreska bladziutka, 6 kwietnia juz dwie mocne.
8 kwietnia - zero pecherzyka na usg, 14 kwietnia pecherzyk 5 mm, 20 kwietnia 6 mm, 24 kwietnia brązowe plamienia (lekarz stwierdzi, ze z pękniętego naczynka-duphaston 3 razy dziennie) 27 kwietnia zarodek 2,6 mm, 4 maj zarodek 3,8 mm - kolejne USG 13 maja bo lekarz stwierdził, ze zarodek mało urusł ale zeby się nie martwic, bo byc moze to młoda ciąża...Ale wez i się człowieku nie martw :( serca jeszcze nie słyszał, bo mowi , ze słuchac dopiero jak zarodek ma ok 8 mm....i jak dziewczynki myslicie ?
 
reklama
i dodam, ze mam bardzo odczuwalne wszelkie dolegliwosci ciążeowe...mdłosci, wymioty, bol piersi ...czy jak zarodek przestaje się rozwijac to dolegliwosci ciązowe tez ustają czy nie ? Boze, juz mam mętlik, jak ja wytrzymam do 13 maja ....wtedy wyrok - albo zarodek bedzie wiekszy o conajmniej 8mm (teraz powinien rosnąć 1 mm na dobę) albo koniec :(
 
Do góry