reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

reklama
Kciuki za wszystkie wizytujące i czekające na wyniki!!!!!!!!!!!!!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ja ostatnia wizytę mam za tydz. to będzie 37t4d i tak myślę czy nie za szybko na ostatnią, potem to już tylko KTG co tydzień gin mówił no i w razie jakby mnie coś niepokoiło to badanie...hmm
 
Dziewczyny &&&&&&&& za dzisiejsze wizyty.

Asia nie martw się na zapas. Przecież gdyby było rzeczywiście coś nie tak, to Twoja gin powinna to zauważyć wcześniej.
 
Hannah a Hania ile wazyła???

asia będzie dobrze, zobaczysz!!!!!!!!to tylko maszyny, błedy pomiaru mają czasem bardzo duże! :)

kbetina jak tam dzisiaj u ciebie z tą krwią w moczu?
 
Sarka
4220 g i 58 cm.
Jak dziecko będze ok 4 kg dam radę, ale jak już ok 4,5 kg to ja dziękuję.
A spodziewam się że będzie do malutkich nie należy. Ja się urodziłam 4350 g a mąż 4200 g.
 
Dzieki dziewczyny za mile slowa;-)Zawsze to czlowiekowi lzej na duszy:tak:
Ha-NN-aH ja mysle ze moj wazy za malo ty, ze za duzo:-DCzlowiekowi to ciezko dogodzic:-D
 
reklama
Do góry