reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

Ja jestem po wizycie u gin.
Szyjka zgięta do tyłu, długa, zamknięta jednak już miękka. Głowa wysoko. Nie zapowiada się na poród. Mam się stawić na pomiary dziecka w 39 tc i jak wyjdzie dziecko większe niż moje pierwsze będę zakfalifikowana do CC.
 
reklama
A ja juz nie wiem co myslec, bo ostatnio jak bylam w szpitalu to zapytali czy zdaje sobie sprawe, ze przez ta operacje co mialam na poczatku ciazy jest duze ryzyko podczas porodu naturalnego, ze pusci mi wszystko w srodku i na zewnatrz:szok:
Inni lekarze mowia ze ryzyko jest bardzo male a nawet zadne i bedziemy probowac rodzic silami natury:baffled:Juz nic z tego nie rozumiem:sorry2:
Asiu, ja miałam operację już 2 lata temu, a teraz nadal monitorują zrosty w środku i bliznę (mam taką jak po cc) i zdania co do rodzaju porodu są podzielone... Będę próbować sn, ale muszę psychicznie być nastawiona na cc....
 
Zauważyłam, że im bliżej porodu tym mniej rozumiemy:-) Jedni każą rodzić inni nie, jedni mówią cc inni sn zwariować idzie.
***************
Ja w sumie swoją wizytę na IP opisałam w wątku głównym aby się wyżalić, ale jeszcze tu napiszę. Madzia rośnie jak szalona 25.11 waga 2844 dziś tj 29.11 waga 3150 poza tym szyjka 1 cm zamknięta.
 
A u mnie wg. USG w zależności od pomiaru (aż 4) mój syn waży od 3009g do 3400. Lekarz zbadał brzuch manualnie i powiedział, że na około 3200, a to dopiero 38 tydzień. Nie chcę urodzić kolosa.
Niestety zapomniałam zapytać o wymaz na paciorkowca.
Na następnej wizycie, czyli 13 grudnia będę miała robione KTG i to będzie moja ostatnia wizyta.
 
Ja też dziś wizytuję, o 18:30. Trzymajcie kciuki ! No i przed 7 udało mi się dotrzeć na badania, także po 15 będą do odbioru, trochę się boję przez to podwyższone ciśnienie...:eek:
 
Ainah, Kategor kciuki zacisniete za wizytki;-)
Ja jutro z rana mam wizyte i tez sie bardzo boje co z waga Jasia:-(Trzymajcie kciuki.Ja tylko mam nadzieje ze wtedy w szpitalu to byl blad maszyny i jak na razie tego sie trzymam bo bym zwariowala:tak:
 
Hej,
Ainah, Kategor - kciuki za dzisiejsze wizyty:)
Ja też się dopisuję do wizytujących, 17.40...mam nadzieję że będzie wszystko ok i naprawdę to ostatnia wizyta bo nie wyrabiam już psychicznie...
 
reklama
Do góry