reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

reklama
A jak to jest w końcu gufi bo suwaczek pokazuje Ci tydzień taki jak Ci gin powiedział, a nie jest tak, że ten 8 tydz. jest juz skończony? wg kalendarza jak patrze to ja weszłam np w 9 tydzień a suwaczek pokazuje 8t i 3d:confused:

czyli sie zgadza. skonczone pelne 8 tygodni plus 3 dni czyli w trakcie 9-tego tygodnia :)
 
ja się niestety zgodzić nie mogę, bo każdy lekarz u którego byłam liczy skończone tygodnie. Czyli jak jestem w 8 tygodniu i 3 dniu to jestem w 8 tygodniu a nie w 9. I tak tez pisze w karcie ciąż :tak:
 
ja się niestety zgodzić nie mogę, bo każdy lekarz u którego byłam liczy skończone tygodnie. Czyli jak jestem w 8 tygodniu i 3 dniu to jestem w 8 tygodniu a nie w 9. I tak tez pisze w karcie ciąż :tak:

to by jednak wychodziło na to że dobrze liczę... szkoda, bo jak najszybciej chciałabym wejść już w 2 trymestr...:/
 
ja się niestety zgodzić nie mogę, bo każdy lekarz u którego byłam liczy skończone tygodnie. Czyli jak jestem w 8 tygodniu i 3 dniu to jestem w 8 tygodniu a nie w 9. I tak tez pisze w karcie ciąż :tak:

Wiolcia - lekarz liczy skonczone tygodnie i tak tez wpisuje w karte ciazy. ale jakbys chciala poczytac co sie dzieje w danym tygodniu z dzidzia, to musisz patrzec na ten dopiero rozpoczety tydzien. czyli jak zaczynamy ciaze i jestesmy w 0 tc 2 dc, to patrzymy na 1 tc.
 
reklama
No to gratulejszyn dziewczęta:-) wspaniałe wieści, super, cieszę sie z Wami:tak:
Ja równo za tydzień mam swoja wizytę:shocked2:
A jak to jest w końcu gufi bo suwaczek pokazuje Ci tydzień taki jak Ci gin powiedział, a nie jest tak, że ten 8 tydz. jest juz skończony? wg kalendarza jak patrze to ja weszłam np w 9 tydzień a suwaczek pokazuje 8t i 3d:confused:
skończony 8 tydzien ciąży, dziś jest 3 dzien rozpoczetego 9 tygodnia.
to czyli ze ja np jestem w trakcie 11?:)

nie wiem jak ja to liczyłam:)
jeżeli masz 10 tyg i 1-6 dni, to tak

ja się niestety zgodzić nie mogę, bo każdy lekarz u którego byłam liczy skończone tygodnie. Czyli jak jestem w 8 tygodniu i 3 dniu to jestem w 8 tygodniu a nie w 9. I tak tez pisze w karcie ciąż :tak:
nie prawda.
w takim razie w pierwszym dniu jesteś który tydzien ciąży?
Przeciez to się liczy tak nak normalny wiek. dziesko które ma skończone np. 8 miesięcy jest w pierwszym roku zycia, a to które ma rok i 3 miesiące jest juz w drugim roku życia.
 
Do góry