reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

reklama
Same dobre wiesci. Ja tez dzisiaj byłam na pierwszym usg,nie dali mi zdjecia,ale widziłam dzidzie na monitorze:-) Mamy juz 8,5 tygodnia i 18,3 mm Co najwazniejsze wszystko wporzadku-nareszcie bo juz sie bałam ze znow bedzie cos nie tak.Moje wątpliwosci zostały rozwiane i moge juz spac spokojnie:-)
 
:))))) Olcia normalnie gesia skorka mi stanela jak zobaczylam te fotki..... to takie.... niesamowiteee taka wyrazna lapka :)) rany wszystkie nasze bobaski sa jeszcze takimi kluseczkami a tu w takim zblizeniu okazalo sie ze to takie cudowne ludziki mikroskopijne, a my jestesmy ich domkami:) loooooo juz teraz sie nie dziwie ze wiele kobiet po porodzie mowilo ze brakuje im brzuszka i kopania itd:))

Anka84200 swietna kluseczka:)) a domek jej rosnie, wiec sie nie zamartwiaj:)moze pij wiecej wody? pamietam ze mojej chrzesnicy mama miala pic duzo wody by miala wiecej wod plodowych, moze ma to cos wspolnego z pecherzykiem i jego rozmiarami?
 
och Ines dobrze rozumiem co teraz czujesz:))) ja tez po usg poczulam jak by mi ktos wielki kamien sciagnal z duszyczki, wiem po przeczytanych historiach chocby z naszego forum, ze zawsze jest jakies zagrozenie ale jak zobaczylam to malenstwo z serduszkiem ze jest i wyglada na to ze sie dobrze miewa to juz nie stresuje sie tak strasznie:)) bardzo sie ciesze ze Ty takze mozesz w koncu odpoczac od zamartwiania sie:))
 
Olcia - fotki są bajeczne, to niesamowite ile można zobaczyć teraz i jak wczesną ciążę mozna sobie ze szczegółami obejrzeć.
Gratuluję Ci zdrowego dzieciątka:-)
Ja mam dopiero za tydzień to USG przesiewowe (lub genetyczne - jak kto woli) i bardzo się boję, czy wszystko będzie ok. Niestety za dużo wiem o wadach genetycznych i oczywiście od razu różne głupoty przychodza mi do głowy...:-(
 
ehh Cristalrose a ja mam porazenie mozgowe i lekarze tutaj wogole sie tym nie przejmuja wiec tez jestem w kropce, na dodatek nie mam badan w 12 tygodniu tylko w 18, w sumie jesli przeziernosc karkowa wyszlaby kiepsko to czy mozna cos z tym zrobic? wyleczyc zapobiec??
 
reklama
dziękuję kochane w imieniu mojej kruszynki za miłe słowa!

zdjęcia to nic. Jak leżałam i wpatrywałam się w monitor to śmiałam się jak lekko stuknięta:tak:
lekarz pokazywał mi maleńkie stupeczki - niestety nie udało mu się pstryknąć fotki.
najfajniejsze było to jak bobasek odbijał się nóżkami jak żabka, a że miałam pełny pęcherz (ostatnio miewam permanentnie) to miał niezłą trampolinę

anka - cudne 3,4 cm szczęścia:tak:
 
Do góry