reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

ines gratuluję. Super że dzidziuś rośnie:-)

wiolcia nie ma mowy o moim odejściu;-) byle usg mnie nie przegoni!
w końcu na karcie ciąży mam termin 1 grudnia 2010:-)

a tak na marginesie to podczytuję sobie z ciekawości mamy majowe i tam laseczki z terminami majowymi rodziły już w połowie kwietnia:-D ach te dzieci...
 
reklama
Salomii - jasne, jeśli to schorzenia genetyczne, to nic się nie da zrobic, jedynie przygotować psychicznie (chociaż wątpię, że to możliwe), albo usunąc ciążę (nie wiem co gorsze:-().
Zresztą to badanie tylko wskazuje na ewentualne podwyższone ryzyko wystąpienia choroby. Dlatego ja też zrobię test podwójny (PAPPA i beta-HCG). Zobaczymy, staram się myśleć pozytywnie:blink:
 
Hej dziewczyny,

ja byłam na usg 13 maja i lekarz prowadzący, który tydzien wczesniej widzial zarodek 3,6 mm stwierdził, ze mam pusty pęcherzyk, nic w nim nie ma, wypisał mi skierowanie do szpitala, ze 10 tydzien , brak zarodka ....tak sie bałąm tej diagnozy i tego 13-go , ze cały strach juz przeszłam wczesniej i powiem, Wam , ze dziwnie spokojnie to przyjęłam. Pojechałam do Międzylesia i tam zastępca ordynatora zobaczył zarodek 6,5 mm i ...bijące miarowo serduszko ! Ciąże ocenił na 7 tydzien ( u mnie od początku był problem z młodszą ciążą - prawdopodobnie, bo nie mam pojęcia kiedy zaszłam w ciążę ale na pewno nie terminie - gdyz cykle mam 28-30 dniowe i wiem kiedy nie mozna ;-) ...myslę , ze zaszłam w ciaże jakies 2-3 tyg pozniej niz wynikało by to z OM (miałam ją 4 marca) .
Mimo wszystko czuję jeszcze strach czy aby na pewno zarodek rosnie, ide na USG w srodę 19 maja ...Cieszę się , ze u Was wszystko dobrze !!!!! pozdrawiam
 
Izydo jestesmy z Tobą i Twoją dzidzią, napewno wszystko będzie dobrze, 3 mam kciuki najmocniej jak się tylko da!!
 
izydo cudne wieści!!!

jak to możliwe, że nie widział takiego dużego zarodka???:confused:
jak dobrze, że oni w szpitalu zawsze jeszcze sprawdzą i nawet poczekają dla pewności!

teraz już się niczym nie martw. Dzidzia urosłą, serduszko bije - wszystko super!
 
Ja wlasnie po usg - wszystko jest OK :-) termin z USG pokrywa sie z terminem OM czyli 8 tygodni i 2 dni. Dzidzius sobie pieknie plywal, ma 16 mm i serduszko bije 164 na min :tak:
 
No to gratulejszyn dziewczęta:-) wspaniałe wieści, super, cieszę sie z Wami:tak:
Ja równo za tydzień mam swoja wizytę:shocked2:
A jak to jest w końcu gufi bo suwaczek pokazuje Ci tydzień taki jak Ci gin powiedział, a nie jest tak, że ten 8 tydz. jest juz skończony? wg kalendarza jak patrze to ja weszłam np w 9 tydzień a suwaczek pokazuje 8t i 3d:confused:
 
reklama
dzięki za wsparcie :-)
tez mnie dziwiło , ze lekarz prowadzący nie zobaczył zarodka...nawet poszłam do niego - stwierdził , ze widocznie się ...schował :confused: i kazał przyjsc za tydzien...czyli w czwartek, ale ja w srode idę prywatnie, nie bede czekac na jego diagnozę, bo juz mi jedną postawił :-(
 
Do góry