reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

Myangel aż mnie ciarki przeszły jak przeczytałam o Waszych atrakcjach ...Trzymam &&&&&&&&&&& za minimum 36tc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpoczywaj jak najwięcej a właściwie nie opuszczaj łóżka! Wiem, że to ciężkie zwłaszcza jak już ma się pociechę w domu, ale pomyśl co jest akurat w tej chwili najważniejsze! Jeszcze 1,5 miesiąca- tylko 6 tygodni a dla Adasia to milowy przeskok z wcześniaka na donoszonego bobaska!

jeszcze raz trzymam kciuki!

Aluśka no no Martynka ma już słuszną wagę ! :) Fajnie że wszystko ok.

Ewwe jaka to by była przyjemność jakby Borysek okazał w całej swojej słodyczy buźkę przed narodzinami -- a tak niespodzianka :) I super że już wymiary się ustabilizowały

kbetina niby każda przyszła mama chce by jej maleństwo było jak największe, a potem pojawia się strach- BOŻE JAK JA TAKIEGO KLOCKA URODZĘ :)

Jak dla mnie to ja poproszę maleństwo nie większe jak 3500g, i obwodzie główki ok 32,5 cm :-D Bo jak już tu kiedyś pisałam- nie wiem czy moja pipka przeżyje większego malca :)
 
reklama
ooo Bozeee chyba jestem w ciazy:szok::szok::-D

czytajac relacje Ewwe nie moglam sie przestac smiac do kompa, heh Ty tak zabawnie i slodko wszystko opisujesz ze normalnie nie moge, podobnie ma Missiiss :tak:

Natomiast dramaturgia tego co stalo sie udzialem MyAngel i Adasia sprawily ze sie normalnie poplakalam i dostalam chyba malego ataku paniki bo nie moglam zlapac oddechu:szok: Boze, wiem ze to super ze wszystko ustapilo ale sam fakt ze sie zaczelo mnie przerazil, najgorsze jest to ze procz trzymania kciukow nie mozna pomoc:-( cale szczescie ze tesciowa bedzie i mama jest na miejscu wiec zajma sie mala bo o to tu glownie chodzi, no i by odzywiac dwupaczek dobrze :-)

Apel do naszych dzieciaczkow!!! Siedzcie w brzuszkach conajmniej do 37tygodnia!!
 
myangel kciuki zaciśnięte, żeby maluch za szybko nie chciał jednak wyjść na ten świat. leż, leż i jeszcze raz leż!!

reszcie gratuluje udanych wizyt.

ja się troszkę stresuje jutrzejszą wizytą ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. nie wiem czy mój lekarz standardowo w tym czasie robi ktg czy chce mi zrobić dlatego, że we wtorek mnie tak brzuchol bolał. niby wszystko ok bo przecież w środę u niego byłam, ale jak pomyślę, że jutro więcej badań to i tak mały stresik mnie dopada. z drugiej strony to się cieszę bo przynajmniej będę miała zrobione wszystko co trzeba. no ciekawa tylko jestem ile czasu jutro w tym szpitalu spędzę bo jak się trafi jakiś poród z komplikacjami i będzie musiał być na porodówce to sobie mogę dłuuugo czekać :D
 
SALOMi bo my z ewwe to bratnie dusze ;)

super ze wizyty udane :)

ewwewidzisz mowilam ze bedzie z wymiarami ok wszystko :) super!!!!
myangel trzymam kciuki &&&&&& dasz rade ja tez juz dawno chodzenie po schodach opuscilam bo mi zabroniono i musze lezec tyle ze ty masz bardziej ciaze do przodu a ja mam szew . ale mysle ze damy rade i dotrymasz tak jakbys chciala chociaz do 36tc :) bedzie dobrze!!!!!

a ja jak obiecalam fotki wklejam :) pierwszei z 25tc a ostatnie z raczka na bzi z teraz z 29tc bylam po glukozie i maly chyba poprostu sttwierdzil: matka , cholercia znow mi dowalilas ta lukoza :) i az sie za oko zlapal :p na reszcie usg to zieeeeewal strasznie mocno ze jak buzke otwierala to na jego twarzy bylo widac wielka dziure :p az sie lekarz smial ze spiacy strasznie :)
 

Załączniki

  • 25TC.jpg
    25TC.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 38
  • 25TTC.jpg
    25TTC.jpg
    14,8 KB · Wyświetleń: 33
  • 29TC.jpg
    29TC.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 35
Ostatnia edycja:
missiiss ale super:) jaki śliczniutki ten Twój mały człowieczek:) i takie wyraźne te zdjęcia w ogóle...

Ja też dostałam wczoraj jedno zdjęcie, ale tego oka właśnie, to nawet nie wstawiam, żeby Was nie straszyć:D
Jak dostanę płytkę ( jeśli w ogóle dostanę ) to wam pokażę wtedy.

Salomii a jednak to ciąża?? właśnie tak mi się wydawało jak patrzyłam na Twoje ostatnie zdjęcie:D Gratuluję!! heheh

My angel, &&&& kciuki za Was trzymam bardzo mocno, żeby już takie atrakcje Ci się nie przydarzyły... Będzie dobrze.
 
hehe wariatki ;P

moze wasze dzieci bawia sie w piratow albo cwicza sobie wzrok?? zakrywaja jedno ok i usiluja dostrzec cos drugim i potem zmiana :) o ile tam cos widac wogole, ja tam nie mam pojecia gdzie podziewaja sie poszczegolne czesci mojego dziecka, dowiem sie za tydzien dokladnie, nie potrafie wyczuc jak sobie siedzi, cos mnie czesto smyra w prawym boku a wczoraj na skos odpychala sie od biodra prawego i od lewego boku jednoczesnie hmm i brzuch mam na prawa strone skrzywiony, kurcze ciesze sie ze za tydzien ja zobacze ale sie boje jednoczesnie troszku :(

Jasio jest sliczny :)) i ma cudna lapeczke :)) dzieki Bogu za welenki!!
 
hehe wariatki ;P

moze wasze dzieci bawia sie w piratow albo cwicza sobie wzrok?? zakrywaja jedno ok i usiluja dostrzec cos drugim i potem zmiana :) o ile tam cos widac wogole, ja tam nie mam pojecia gdzie podziewaja sie poszczegolne czesci mojego dziecka, dowiem sie za tydzien dokladnie, nie potrafie wyczuc jak sobie siedzi, cos mnie czesto smyra w prawym boku a wczoraj na skos odpychala sie od biodra prawego i od lewego boku jednoczesnie hmm i brzuch mam na prawa strone skrzywiony, kurcze ciesze sie ze za tydzien ja zobacze ale sie boje jednoczesnie troszku :(


Jasio jest sliczny :)) i ma cudna lapeczke :)) dzieki Bogu za welenki!!



oo to Twoja Arlenka ma położenie takie jak mój Borysek:) napisane mam że podłóżne główkowe, czyli dobre by było :) mój też właśnie odbija się od lewego biodra i po ułamku sekundy po prawej stronie już mam wypięty tyłeczek:) zawsze go tam smeram hehehe
 
reklama
ewwe aha hihi :) wiesz co?? salomi ma chyba racje ze nasze dzieci sie piratow bawia albo w tak zwane"a kuku" :p

salomi moje lezy glowa w dol ale teraz coraz bardziej cuje nie jak kopie tylko jak sie wierci i jak mi wypycha sie na przepone wtedy mi ciezko oddychac ael za chwile mija -dziwne uczucie heh :) napewno wsio ok z twoja dzidzia :) ja powiem ci ze jak czuje ruchy to na kazde usg ide spokojniejsa nie to co na poczatku :) a dokladnie gdzie sa jakie czesci mojego dziecka to tez nie mam pojecia ;) a i dziekuje jasio za komplement hehe :)
 
Do góry