reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

no jak ja z lekarzem rozmawiałam to mówił mi że jak dziecko tak leży i się nie przekręci prawidłowo do 33-34 tygodnia to znaczy że coś jest nie tak z naszym/moim układam rodnym i jest mu wygodniej w poprzek - mimo że tak jest bardzo niewygodnie - niż głową w dół i dlatego już się nie obróci. Wczoraj poczytałam w internecie i znalazłam wypowiedzi że żeby dziecko się obróciło głową w dół należy leżeć na plecach z pupą do góry na jakiś poduszkach i tak po 15 minut co jakiś czas - jak się tyko poczuje że dziecko się obróciło należy wstać. I drugi sposób to klęknąć-tak na czworakach, oprzeć się tak żeby jak najniżej była głowa i kołysać biodrami w boki i też parę razy dziennie tak robić - ja od wczoraj próbuję ale póki co nic...
 
reklama
Olcia ale Ci super że widziałaś się ze swoją Oliwką:):) ja dziś będę się widziała z Boryskiem:)
No i rabat 100 zł to dobry rabat:)
 
Krolcia gratuluję decyzji:):) ja to bym nie dała rady chyba bez :D Zaciśniesz pasa i będzie ok, nawet nie odczujesz wydatku....Ale jakie wrażenia będą:)

Kiedy zatem idziesz?
 
ewwe trzymam kciuki, aby Borysek łaskawie nie gmerał raczkami przy buźce:) Ja widziałam przez to tylko połowę twarzyczki, ale i tak cudne wrażenia:)))

krolcia dobra decyzja! Samo 4d to fantastyczna pamiątka, no i zawsze jeszcze jeden lekarz posprawdza dzidziola kawałek po kawałku:)
 
sunnflower to obie się martwimy:/
Oby tylko te nasze baby się zechciały obrócić.
.

Ja też sie dołączam do tych martwiących się. Z róznicą taką ,ze u mnie chłopak ma sie obrócić.
W tym miesiącu miałam USG i było ułożenie pośladkowe, co prawda teraz czuję ,ze rusza sie w innych miejscach,ale bez rentgena w oczach nie mam pewności ,czy się przekręcił.
 
reklama
Ja juz od trzech wizyt mam maluszka glowa w dol... jak sie teraz obroci to chyba na zlosc mamusi :-D Mam nadzieje ze lubi ten stan i juz w nim pozostanie :)

no jak ja z lekarzem rozmawiałam to mówił mi że jak dziecko tak leży i się nie przekręci prawidłowo do 33-34 tygodnia to znaczy że coś jest nie tak z naszym/moim układam rodnym i jest mu wygodniej w poprzek - mimo że tak jest bardzo niewygodnie - niż głową w dół i dlatego już się nie obróci. Wczoraj poczytałam w internecie i znalazłam wypowiedzi że żeby dziecko się obróciło głową w dół należy leżeć na plecach z pupą do góry na jakiś poduszkach i tak po 15 minut co jakiś czas - jak się tyko poczuje że dziecko się obróciło należy wstać. I drugi sposób to klęknąć-tak na czworakach, oprzeć się tak żeby jak najniżej była głowa i kołysać biodrami w boki i też parę razy dziennie tak robić - ja od wczoraj próbuję ale póki co nic...

Omg. jak czytam o tym lezeniu na plecach z pupa do gory to az mnie biodra bola ;/ Chyba bym sie nie odwazyla...Ja jak juz leze na plecach, to odczuwam, lekko mowiac, dyskomfort :) juz lepsze to krecenie pupa na czworakach - ale musi to troche smiesznie wygladac :-p

Mam nadzieje ze wasze dzieci ladnie sie poobracaja :) Maja jeszcze chwile czasu <:
 
Do góry