reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

no i jesteśmy - wsio ok ,szyjka ok, brzuch już nie taki twardy jak ostatnio, dzidzia waży 1,5 kilo i wszystko dobrze się rozwija - nóżki będzie miała długie - po mamusi, bo wymiar kości udowej ma o tydzień do przodu niż reszta :) Ale skubana leży w pozycji poprzecznej i jak się nie okręci to za fajnie nie będzie - chociaż głowę bym dała że ostatnio przekręciła się główką w dół i chyba teraz musiał się jakoś inaczej odwinąć - no nic zobaczymy.
 
reklama
Sunnflower super wiesci :)) cudownie ze malutka juz taka duza, spokojnie z tym okrecaniem , ma jeszcze sporo czasu :) najwazniejsze ze zdrowiutka jest i wszystko z Toba w porzadku :)

gdzie Missiiss? :O chyba juz wrocilaby ze szpitala?? nie wiem, mam nadzieje ze z welenka wszystko gra! kurcze dluzej chyba nie wysiedze wiec bedzie mi sie snic oooo
 
Mamolka Kochana jak tam po wizycie?
Szkoda ze nie miałyśmy okazji sie dzis zobaczyć:confused:
Sunnflower super że z dzidzią wszystko w porządku :tak:oby zdążyła się przekręcić główką do dołu zanim zabraknie miejsca w brzuchu na takie harce;-)
Kbetina to świetnie że badania na paciorkowca wyszły ujemnie ale tak jak kobitki piszą za 4-5 tygodni dobrze by było powtórzyć badania:confused:
Gosia B. trzymam kciuki za Twoją środową wizytę:tak::tak:
Jaomar skończysz brać leki i na pewno bakteri się pozbędziesz:tak::tak: dobrze że maleństwo ma sie doskonale:tak::tak:

Ja sie wybieram do lekarza w czwartek na 17.30 także możecie trzymać kciuki;-)
 
reklama
Do góry