reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

Witajcie

Wczoraj miałam wizytę. Mały potwierdzony na 100%, czyli synek. Waży ponad 1 kg. Ładnie rośnie.
Na moje grzybki dostałam natamycyne a mąż tableteczki. Poza tym wszystko w porządku. Badania na paciorkowca nie będziemy powtarzać skoro teraz w 27 tc wyszedł negatywnie.
Ja na plusie jestem 9 kg.
 
reklama
kbetina super że u małego wszystko ok! co do paciorkowca to ja bym jednak ok 32-34 tc wykonała ponownie badanie.. nigdy nic nie wiadomo a 4-5 tygodni to szmat czasu

a ja proszę o kciuki! jutro z samego rana wizytuję :)
 
kbetina gratuluje synusia!:))))
popieram mamolkę co do tego paciorkowca, robi się go najbliżej porodu jak tylko można bo on wyleżć może na samym końcu:/

kciuki za wizyty!!!!!!!!!&&&&&&&&&&
 
ide do lekarza dzis ale nie ma to nic wspolnego z bobasem bezposrednio, czuje ze mi sie przyplatala jakas infekcja dowcipna yyyyyyyyyyyyy mam nadzieje ze moj lekarz nie bedzie strzelal tekstami w stylu -- pewnie grzybek wez clotrimazol, tylko pobierze laskawie moja wydzieline w celu zbadania co to jest! hrrrr, wlasnie sprawdzam sobie ewentualnie slowa heeheh mam ubaw jak zwykle z doslownego tumaczenia takiego jak np plciowe usta :) czyli srom ehehe
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty dziewuszki, no i mam nadzieje ze Missiiss nie zostaniesz w szpitalu!!! No chyba ze bedzie to konieczne :/
 
Miałam zamiar wykonać to badanie na własną rękę własnie jeszcze przed porodem, bo i tak musze za nie zapłacić i tak, a dla świętego spokoju to warto. I jak Wy tez tak uważacie to nie ma co się zastanawiać, trzeba iść i powtórzyć badanie.

Po tej natamycynie to mam wiecznie mokro.
 
Ostatnia edycja:
To ja wiadomosci z zeszłego poniedziałku ze szpitala mała ma 1kg. Wszystko z nią w porządku no i przez tydzień 2 razy dziennie słuchałam przez 30min. serducha szaleje oj szaleje a kopie aż miło.
Niestety mam bakterie i muszę brać dowcipnie metronidazol.
 
gratuluję wam mamuśki udanych wizyt :) ja mam wizytę w środę i czekam z niecierpliwością bo pierwszy raz teraz miałam dłuższą przerwę z wizytami. jak by mi kiedyś ktoś powiedział, że z taką chęcią bedę biegać do jakiegokolwiek lekarza to bym wyśmiała, a teraz najchetniej to bym co dwa tygodnie chodziła :D
 
reklama
Do góry