reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

Ewwe wkraczamy w strefę kiedy dziecko baaardzo szybko rośnie, więc co wizytę będzie coraz ciekawiej :) A mój Ogryzek miał po prostu dopbrze zrobiony zoom :))) Chociaż jestem z niego dumna że ma juz ponad 5 cm :D A twoje sloneczko ile ma??
 
reklama
Wiolciu,no to moj szkrabek jest polowę mniejszy od twojego - ma 26 mm:) olbrzym hehe

ale fakt, teraz to się będzie działo na Usg, a biorąc pod uwagę,że kolejne ( jak mi sie nic po drodze nie przytrafi ) mam 2 czerwca ( i to bedzie to szczegółowe USG ) to już czuję w kościach że będę miała na co popatrzeć:) oczywiście już nie mogę się doczekać :D
 
hohoho kochana 2 czerwca to napewno będziesz miała na co popatrzeć :tak: kto wie, może coś ci już szepną o płci dziecka. Chociaż to za wczesnie żeby stwierdzić na 100% ale bardzo lubie takie wieści nawet gdyby miały się nie sprawdzić :-) Przynajmniej po ostatniej wizycie dotarło do mnie, że to może być dziewczynka:-D
Moj Ogryzek na poprzednim USg miał prawie tyle co twoje maleństwo ;-) powoli wkraczamy w najpiekniejszy okres ciąży :tak: Oby do grudnia! ;-)
 
oby Wiolcia, oby... ja już bym była szczęśliwa gdyby się zaczął 2 trymestr, ale już z górki:)
 
to moj okruszek 1,5 cm... szkoda tylko ze fotki nie zrobil jak bylo fajnie jakby misia widac z raczkami inozkami po bokach :)
ta fotka gdzie wyglada jak kijanka to taka jakby z profila og gory bardziej . to jest glowka i te przestrzenie gdzie sie bedzie rozwijalo mozgowie czy co tam jak on to mowil i wlasnie na to zwrocil uwage i tego sie boje ale powiedzial ze na en czas jest ok wszystko tylko zdenerwowalo mnie ze tak na to patrzyl i mierzyl w i w ogole:no:
 

Załączniki

  • bobo1.jpg
    bobo1.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 47
  • bobo2.jpg
    bobo2.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 45
missiiss ależ piękniocha mała w brzuchu ci siedzi:) co do główki - zobacz na moje ostatnie zdjęcie co wkleiłam na wizytach u lekarza - tam to u dzidzia widać bąbla na główce - domniemam że to jest to samo co u ciebie - tylko oczywiscie starsze już troszeczkę :)
 
ewwe o to koleczko nad dzidzia ci chodzi ?? :) to jest pecherzyk zioltkowy :) ja mam to kleczko obok kijanki na fotce :p tzn kazdy dzidzior ma komory takie ale nigdy niemialam takiej fotki robionej dlatego sie wystraszylam troche no nic narazie trzeba byc spokojnym przynajmniej do tego 2 czewrca bo to kolejna wizyta :)

noiemniej jednak jestescie kochane kobitki !!!!!!
 
missiiss:) na czole:) nie na pęcherzyku:)

mamy wizytę tego samego dnia-ja tez mam 2 czerwca:)
 
reklama
Ciocia wiola wita kolejnego slicznego bobasa! :D 1,5 cm mamusiowego szczęścia :) Kochana nie denerwuj się tak i najlepiej nie patrz na miny lekarzy bo oni chyba nie zdają sobie sprawy z tego jakie mają miny ;) Na ja 3 wizycie u lekarza umieralam z przerazenia ze "nic nie mowi" "co on tam mierzy" "boze a moz etam nic nie ma" itp.
Dzidzia jest piękna! I rozwija się książkowo :)
 
Do góry