reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

Olkale Twoj bobas rosnie jak na drozdzach!! ;D od samego poczatku jest "konkretny"


Anka84200 wszystko bedzie dobrze , super ze maluszek sie rozwija jak nalezy i tym razem obylo sie bez straszacych informacji :)
 
reklama
hej dziwuszki
jestem już po!
ale jestem szczęśliwa. Mój szkrabik ma 5,3 mm i termin porodu skoczył mi na 25 listopada!!!:szok:
okazało się że mój pan doktor teraz zrobił mi usg genetyczne. Dostałam nawet taki dokument w którym jest napisane, że wszystko oki. Ten dokument nazywa się Badanie przesiewowe w 1. trymestrze ciąży i tam właśnie jest opis kręgosłupa, przezierności karkowej, żołądka nawet o pęcherzu moczowym i mózgu. Policzył paluszki i sprawdził pępowinę,ilość wód płodowych, łożysko itd.
Mam aż 9 zdjęć, ale niestety nie mam skanera.
Miałam usg przez brzuch a potem pan doktor stwierdził, że teraz obejrzymy sobie dzieciątko szczegółowo, a lepiej widać przez to dopochwowe.
Liczyliśmy razem paluszki, mam nawet zdjęcie maleńkiej rączki.
Maleństwo tak fikało, że lekarz musiał się nieźle nagimnastykować, żeby zmierzyć tętno (156)
Powiedział jeszcze, że na tym etapie łechtaczka i prącie wyglądają podobne, ale usmiechnął się jak powiedziałam, że chcielibyśmy dziewuszkę. Coś mruknął, że mogę po cichutku na to liczyć, a za miesiąc na bank mi już powie:-)

super anka, że i u Ciebie wsio dobrze;-)
 
Olcia100 nareszcie!!! już nie mogłam się doczekać aż sie odezwiesz i martwiłam się trochę:D ach fajne musiało być na tym usg:) super ze wszystko jest ok!
 
gratuluje :-) jak masz w komorce aparat lub masz cyfrowke to zrob zdjeciom zdjecia i bedziesz mogla wkleic :-)

ciesze sie ze wszystko idzie do przodu oby tak dalej ;-)
 
no dobra
zrobiłam zdjęcia zdjęciom i wklejam, ale niestety znacznie tracą na jakości:crazy:

Drogie ciocie - oto moja kruszynka!

usg1.JPGusg2.JPGusg3.JPGusg4.JPG
 
Olcia bajka:) a to ostatnie jest po prostu boskie:)A na przed ostatnim co jest, bo jakoś mam problem z interpretacją:)
całuski dla kolejnej ślicznej dzidziuni:)
 
reklama
Do góry