reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

agaj super wieści :) I nawet jak to będzie dziewczynka to poklep przyszłego tatusia po plecach i szepnij mu na pocieszenie, że z dawien wiadomo, że tatusia są tylko córeczki :-D I niech nie stęka tylko się cieszy :)

Ostatnio się uśmiałam jak ciotka męża tak powiedziała " zrobić w dziurze dziurę- to jest wyczyn " :p
 
reklama
Hehehe mezczyzni sa czasem jak dzieci. Moj ostatnio sie zdolowal bo choc widzial dzidzie na ekranie (a 2 miesiace nie widzial), bo choc jest zdrowa to NIE DOSTAL JEJ ZDJECIA. I to byl powod zlego humoru. Tez mu musialam tlumaczyc ze to nie jest najwazniejsze ^^
 
mój mężulek mówi, że woli dziewczynkę pierwszą, żeby młodszemu bratu (jeżeli taki następny będzie hehe) pomagała robić lekcje :-D
a co do jego reakcji jak byliśmy na usg jeszcze w Irlandii to nie mogłam uwierzyć, że on potrafi się tak zachwycać tym maleństwem i pół dnia przeżywał jak fajnie ruszał rączkami itp. ja byłam w szoku - pozytywnym oczywiście
 
Alez dziewczyny nie przejmujcie się, moj też chciał chłopaka mimo ze jednego juz ma...potem sie rozanielą nad tymi swoimi córeczkami:-D

Wiolcia nie niezle Ci Synuś dokazuje, chce mamie zrobic mega niespodziankę i urodzić się nie wiadomo kiedy:-D
Duuży już jest, gratuluję!!!:-)

No i kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty, missiiss, ewwe!!!!!!!!!!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Krolcia motywacja podziałała;-) Wróciłam do domu pokłuta, głodna i ze smakiem glukozy w ustach. Fuuuuuj! Jutro wyniki, wizyta we wtorek i wtedy umawiam się na połówkowe. Wiem, że trochę późno, ale mój lekarz robi je w przychodni, gdzie jest lepszy sprzęt, a ostatnio nie dostał wolnych terminów. Stwierdził, że nic się nie stało, bo dziecko będzie większe, więc wszystko będzie lepiej widoczne.

Co do dyskusji czy robić połówkowe czy nie, to uważam, że jeśli w gabinecie jest dobry sprzęt i lekarz robi badania na każdej wizycie, to specjalne umawianie się nie ma sensu, bo przecież wszystkie pomiary są na bieżąco robione.
 
No wiec witam po dluzszej przerwie,ale zbyt duzo sie dzialo i nie bylo czasu pisac :)ja nie mam zdjecia brzuszka ale za to moge sie pochwalic moimi dzidziami :)juz wiem ze bedzie to chlopiec i dziewczynka :-) blizniaki 20tyg 001_cr2.jpgblizniaki 20tyg 001_cr1.jpgblizniaki 20tyg 001_cr.jpgZdjecie nr.1-Dziewczynka(Julka) nr.2-Chlopiec(o imie nadal toczy sie walka:-D)nr.3-mala pogawedkaw brzuszku :-) Pozdrawiam wszystkie mamy
 
Giunesska po prostu zarąbiście:D:D:D parka, super - naprawdę:D no i dzieciaczki śliczne:) gratuluję bardzo mocno:)
 
reklama
Do góry