reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

reklama
Ja po wizycie. Zdjecia nie dostalam za to wykresik. Dzidzia ma 250 g. - jak to pani g okreslila - kostka masla. Przewracala sie na boczek jak patrzylismy. Maz mial fajna mine przy badaniu - chyba mocno sie wzruszyl :-) Slabo widoczna niby (usg przez brzuch mialam) wiec nie dowiedzielismy sie czy chlopiec czy dziewczynka. Ale wiem gdzie ma glowke a gdzie nozki teraz.

Ogolnie dowiedzialam sie ze polowkowego usg nie zrobi mi bo wystarczy to usg co miesiac i ona twierdzi ze z dzidzia ok :/ a polowkowe to "wymysl nfz". Wkurzylo mnie to bo w takim razie serduszka nie zamierza zbadac w ogole itp.? Wiec musze poszukac jakiegos dobrego usg polowkowego w poznaniu i sobie samemu zalatwic, bo tutaj sie nie doczekam. Oczywiscie mnie przebadala i zaplacilam standardowe 150 zl. No i tarczyca nadal zle, choc lepiej niz ostatnio - w srode mam endokrynologa to moze sie dowiem co dalej.

Ogolnie pozytywnie bo dzidzia zdrowa i pieknie sie rozwija - a to najwazniejsze :-)
 
Dziewczyny super wieści. No i kostka masła mnie rozśmieszyła:-D

Potrzebuję zewnętrznej mobilizacji. Naklepcie mi, żebym w końcu ruszyła się na badania. We wtorek mam wizytę i już od wczoraj zbieram się, żeby rano zwlec się z łózka i pojechać do przychodni i mi nie wychodzi. Ale jutro już muszę, więc trzymajcie kciuki, żebym jutro zwlokła się z wyrka...
 
36_1_29.gif
Rusz
36_1_30.gif
dupsko
36_1_28.gif
na badania!
Wystarczająca motywacja?
36_1_21.gif
 
reklama
Do góry