reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

reklama
Monik gratuluję udanej wizyty i dużego Synka :) z tą nerka na pewno wszystko będzie dobrze no i życze żeby to łożysko przodujące nie było tak doskwierające jak w poprzedniej ciąży.
 
Dzięki za gratulacje :-)
Za miesiąc będę prosić o kciuki żeby to łożysko się podniosło.
Mój M chodzi dumny jak paw :-p

Nikusiaa to teraz trzymamy kciuki za Twoją wizytę :tak:
 
odebrałam powtórzone badanie na tolerancje glukozy - tym razem 75g
na czczo 90; po 1h 160, po 2h 132
wczorajsza dieta na niewiele się zdała :/
jutro mam sie zgłosić do mojej gin, ciekawe co wymyśli
:nerd:
 
z moim malentwem wszystko oki tylko teraz jestesmy bardziej podatni na zachciewajki bo palenie zucam zupelnie i po woli stopniowo zamierzam to zrobic zeby nic od razu nie powiedziec stoop a pozniej po lekarzach lazic
eve19 znam kilka kobiet które na wieść o ciąży od razu rzucily palenie, i nie zapaliły od tego momentu ani jednego papierosa choc wczesniej palily sporo, i nic się im z tego powodu nie stalo ( ani dziecku), żadnych powikłań odwykowych itp....
moim zdaniem jest to zwykła wymówka, że trzeba rzucać stopniowo!

ja glukozr robilam tydzien temu i wyszlo ok;
na czczo 75 a po obciążeniu 75mg po 2 godzinach 84;
 
odebrałam powtórzone badanie na tolerancje glukozy - tym razem 75g
na czczo 90; po 1h 160, po 2h 132
wczorajsza dieta na niewiele się zdała :/
jutro mam sie zgłosić do mojej gin, ciekawe co wymyśli
:nerd:

Nie znam się aż tak na tym ale moim zdaniem jednodniowa dieta nic i tak by nie dała na to badanie. A taka 75 to jednak jest obciążeniem to jak ktoś ma problemy z nietoleranjcą glukozy to wyjdzie na badaniu.
Ale nie ma się co denerwować, ja stosuję dietę i cukier się unormował, już nawet nie musze badać sobie cukru codziennie przed każdym posiłkiem tylko 3 razy w tygodniu.
Jutro jednak odbieram wyniki z morfologii to zobaczę jak to wpłynęło na organizm ale jestem dobrej myśli.
 
aduska wlaśnie przez ten tydzień ograniczylam do 2dziennie papierosów,a zamierzam od jutra wogóle przestać ciezko je rzucić jak ma się zmartwienia co się dzieje w polsce ja jestem tu bez rodziny praktycznie tylko mam 2braci i kupe zmartwień na głowie!!
Takie kobiety mają twardą psychike a ja raczej się do ich nie wliczam i robie tak,żeny nie zaszkodzić nikomu bo jestem nerwowa więc ja nie uwarzam tego jako wymówki tylko jako postanowienie i jakoś mi się udaje mam nadzieje,że dam rade jutro;-)
 
reklama
Jestem po wizycie u mojego lekarza.
Wszystko w porządku, dziecko jest zdrowe i nie trzeba robić dodatkowych badań.
Waży 630 g i wiem już jaka płeć, będę miała synka!!! Ale się cieszę, zawsze chciałam mieć syna. Mam dla przyszłego taty na pamiątkę zdjęcie "jajeczek" :-)
 
Do góry