reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

Lasotka - przy takim wyniku to już niestety dieta ... trzymam kciuki za poprawę

Eve - hemoroidy nie biorą się z przewiania itp ... bardzo sprzyja im siedzący tryb życia i zaparcia, a o jedno i drugie łatwo w ciąży ...
 
reklama
Ja tez odebrałam niedawno wyniki z glukozy, na czczo było 90 a po 75g glukozy i 2h czekania wyszło 122, wiec raczej ok.
A dziś mam inny problem, rano przy śniadaniu odkruszył mi się kawałek zęba(albo plomby) wiec musze szybko pedzic do dentysty, zeby to zakleic.
 
Ja też robiłam niedawno glukozę i na czczo było 69 a po obciążeniu 75 + dwie godzinki czekania było 96.
Czyli słodkie mogę jeść nadal ;-)
Dzisiaj mam wizytę u ginka i może w końcu dowiem się czy Maja będzie mieć braciszka czy siostrzyczkę.
Dziewczyny czy Wy też macie często bóle podbrzusza? Mnie ostatnio dość często męczą i to są bardzo silne bóle. Napina mi się też parenaście razy dziennie brzuch.
 
monik75 powiedz o tym lekarzowi, na pewno coś ci na to przepisze. U mnie na razie cisza z jakimiś bólami, tylko kręgosłup nawala na maksa.
Trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę, i oby maleństwo się ujawniło.
 
Aha to już dzięki za informacje na ten temat,mi nie grorzą na szczęście mam nadzieje bo nie wysiedze w miejscu kilku minut i zaparć też jeszcze póki co nie miałam a siedzieć nie mogę bo kręgosłup mi siada wiec więcej leże na boczku;-)
 
Ja dzisiaj miałam wizytę. I oczywiście wszystko w jak najlepszym porządku :-). Moje dzisiejsze dwu godzinne bóle całe szczęscie nie były skurczami. Szyjka jest bardzo ładna, długa i nie skraca się. Maluch obrócony tak jak go czułam. Głowa do góry, w prawym boczku, dobrze wyczuwalna a nózki na dole po ukosie, zwrócone do wnętrza :-). No i posłuchaliśmy też serduszka.
No i tez czeka mnie badanie na tą glukozę, mam zrobić na czczo, po jednej godzinie i po dwóch. Więc trochę mnie pokłują :-(
 
Jestem już po wizycie. Maleństwo ślicznie pokazało co mam między nóżkami i z całą pewnością będziemy mieć chłopca :-):-D:rofl2:
Maluszek waży już 671g czyli bardzo ładnie jak na wiek ciąży :tak: Wszystko ma na swoim miejscu i w chwili badania był ułożony główką do dołu, ginek bardzo dokładnie wszystko oglądał i mierzył.
Niestety nasze maleństwo ma problem z jedną nerką. Widać cechy zastoju w tej nerce, ale podobno to nic groźnego i trzeba tylko obserwować zarówno w życiu płodowym jak i już po urodzeniu.
Kolejna niepomyślna wiadomość to taka że znowu mam łożysko przodujące :crazy: Przypomnę tylko że w poprzedniej ciąży też miałam łożysko przodujące i musiałam dwa miesiące leżeć w szpitalu. Przez to łożysko też moja córeczka urodziła się miesiąc wcześniej.
Te bóle podbrzusza co mam to na szczęście nie robią nic złego z szyjką bo jest ładna i zamknięta. Na razie mam brać no-spę 3 x 1 a jak by się nasilały pomimo tego to mam dzwonić do gina.
Kolejna wizyta za miesiąc i też będzie kontrolne USG ale robione już w szpitalu. A myślałam że tym razem będę miała tylko te cztery standardowe USG.

Zalgol super że wizyta udana :-) No i dobrze że szyjkę masz zamkniętą bo to bardzo ważne jest :tak: Też słuchaliśmy dzisiaj serduszka maluszka :-)
Amerie dzięki za kciuki :-)
Trusia u mnie te bule to nie od rośnięcia dzidzi tylko prawdopodobnie przez to przodujące łożysko i to jak się dzidzia ułożyła.
 
reklama
Do góry