reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza, badania i zdrowie naszych Fasolek

Akuku to mnie tak identycznie w niedziele napadlo mielone suroweczka marchewka por jabluszko i ziemniaczki mniaaaaam :)

Hope - gratuluje wizyty ciesze sie ze wszysko dobrze !:)
 
reklama
Anisen - ja nie mogę nawet o tym czytać...:( masz jakieś nowe wieści od Nich???

Fifka - akurat na forum mozesz wchodzić, bo mało dreptania to wymaga, więc wchodź! bo my tu czekamy na Cię!

Juliana - zabrzmiało jak groźba:):):) "znam Was wszystkie bardzo dobrze":)

Vinga - no to czekamy do wieczora na wieści od Cię - same pozytywne poprosze!!!!

Tamtusia - Ty to hero jesteś!

Hope - dobrze, ze przynosisz takie wieści!:) a za tydzień poproś o zwolnienie i już!

Diablica - dzielnaś ! trzymam kciuki za Cię!

Jestem po glukozie i było...smacznie! jestem zaszokowana:) przynieśli mi butelczynę (300 ml!!!), więc wymiękłam na sam widok, ale czytam, a na niej napisane ze glukoza o smaku pomarańczy...tak więc spróbowałam:) i wiecie co? jak rozgazowana fanta! także luuuuzik:) a panie jak widziały moja minę na wejście, to zaczęły krzyczec, żebym jak wódkę potraktowała:) niezłe mają z Polską skojarzenia:) ale pomogło! się dossałam:)
co dziwne krew pobrali mi tylko raz, po godz od wypicia...barbarzyński kraj:)
 
Ostatnia edycja:
Inomama, to u ciebie to badanie to w jakiejś lajtowo-luksusowej wersji robią... Na szczęście ja mam swoje za sobą już, ale od razu powiedziałam do małża, że następnym razem on się ma poświęcić ;)
 
inomama to ja na takie badanie z przyjemnością bym poszła :):) u nas to okropne świństwo jest, piłam to i myślałam, że zaraz zemdleję. pierwsza godzina najgorsza była tfuuu
 
inomama- gratuluje przyjemnej glukozy! czasami nie jest tak zle :-)
gratuluje udanych wizyt i trzymam kciuki za kolejne!
a co do szyjek to bedzie dobrze! :-) pozytywne myslenie i zero stresów to połowa sukcesu!:tak: oczywiscie nie lekcewazyc mi tu zalecen lekarza i odpoczywac sumiennie!
do swiat trzymamy dzieciaczki w srodku i koniec! :tak:
 
jezu dziewczyny...te szyjki to w jakims "Halloween-owym" nastroju sa na straszenie tylko nastawione!!! Zgroza!!! Trzymam kciuki za wszystki szyjki to po pierwsze a po drugie za wszystkie dzisiejsze wizyty &&&&&&&
Oszczedzajcie sie ile tylko wlezie kobiety please!!!! Ja niby w nie zagrozonej ciazy, bo moja szyjka nadal twarda, zamknieta...ale wiem jak to sie wszystko moze szybko zmienic dlatego staram sie tez juz zwolnic tempo...Poza tym ja jako "przodowniczka" przyrostu wagi tutaj to poprostu ledwo co sie ruszam juz ktortko mowiac I zadyszki dostaje po samym zakladaniu butow I kurtki na wyjscie...
Domu tez juz ogarnac nie umiem tak jakbym chciala I cholera mnie przez to bierze bo syfu miec nienawidze...ale co zrobic jak cialo posluszenstwa odmawia ;p :) Jakos to bedzie :)
buziaki dla wszystkich babeczek :)* stesknilam sie za Wami od piatku!!!!! :)
 
reklama
Do góry