reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza, badania i zdrowie naszych Fasolek

Anisen straszne... heh jak to człowiek nie może być pewny zdrowia dziecka rodzonego w terminie już nie wspominając o takim wcześniaku... :no:



heh... ja nawet nie mam siły nic pisać... w ogóle od pewnego czasu ciężko mi się wchodzi na forum nie wiedzieć czemu... :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fifka uważaj na siebie i oszczedzaj sie ile sie tylko da. Dziewczyny mają racje, organizujcie sobie czas tak bys mogla lezec jak najwiecej. Trzymam kciuki , niech mały sie nie spieszy!

Anisen straszne co piszesz! Współczuje rodzinie . Mam jednak nadzieje,ze lekarze sie mylą a dzieciatko wyjdzie obronna reką !
 
anisen ni mi nie pozostaje jak tylko trzymac kciuki ;(( &&&& biedactwo ;(

fifka błagam lez nie wiem co bym zrobila jak wejde na forum i uslysze ze wy nie w dwupacku :( normalnie ryczec mi sie chce trzymaj sie :( nie wiem nawet jak pocieszyc sama chodze teraz na dołku zeby mi nie skrócila sie ta szyjka i nei rozwarła ardziej narazie ;( boże :( jakis pech ;(
 
Fifka i wszystkie dziewczyny,nie możemy się dać,trzeba sie oszczedzac ,popatrzcie ile juz minelo jeszcze wytrzymamy,no i wierzę że się nam wszystkim uda szczesliwie urodzić,tyko wlasnie dac na luz,ta cala sytacja jest tez dla mnie przestrogą,nie raz robie coś na zas itp,,a czy to warto.Lezmy odpoczywajmy i kciuki i modlitwa dla tej malutkiej istotki.

tez jak wchodze i nie daj Boze widze info ,,nA sygnale''boje się że przeczytam że coś nie tak....

Trzymajcie się ,ściskam wszystkie mocno :* :*
 
Tzymam kciuki za dzisijesze wizyty !!&&

Ja sie dzisiaj w nocy tak spinalam ... Do tej pory obolala jestem a kosc ogonowa mam ochote ja wyrwac albo uciac juz z nia nie daje rady spac lezec chodzic dobrze ze jutro wizytuje ... Musimy wytrzymac
 
Pustiszi dla mnie też kazda noc to udręka .Albo nie spię pół nocy albo tak mnie krzyż boli i biodro od lezenia w jednej pozycji,ze pół dnia nie mogę się rozruszać.

Trzymam za nas wszystkie kciuki żeby tylko każdej udało się dotrwać do konca grudnia.
Ja mam jeszcze cały czas remont a raczej wykonczeniówkę w domu i nie wiem jak się wyrobimy czasowo i finansowo :no:

Nie piszę za bardzo ,ale czytam codziennie i znam was wszystkie bardzo dobrze:-)Fifka za Ciebie szczególne kciuki!!!!!!!!
 
reklama
ehhh ja też codziennie wchodzę na forum z obawą, że coś złego się stało :( wszystkie mające się oszczędzać, słuchajcie się lekarzy!
ja sama pół dnia wczoraj przeleżałam bo myślałam , że zaraz zemdleję... wstawałam to przed oczami ciemność widziałam, aż mojemu P kazałam co 30 min dzwonić do siebie bo bałam się że coś mi się stanie :no:
wczoraj odebrałam wyniki moczu i strasznie dziwne mi wyszły! wyniki takie jakbym krew w moczu miała... mam nadzieję, że źle wyniki odczytuję.
dziś wizyta dopiero na 19
 
Do góry