reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza, badania i zdrowie naszych Fasolek

Blue ale Ci super ze wiesz ze najdalej jutro bedziesz tulic malenstwo. Wcale sie nie dziwie ze dobry humor masz. Ale trzymam kciuki by jednak samo sie zaczelo, kto wie moze w nocy.

Nisiao do 20 5 dni, wiec dasz rade. A usg moze sie mylic...mojej kolezan pcena usg wychodziloponad 4 kg i zastanawiali sie nad cc a okazalo sie ze mala 3200 sie urodzila, czasem te usg sie myli, bo to tak na oko mkerzy, wiec spokojnie.
 
reklama
Xgadzam sie. Na ostatnum usg pokazalo ze Natalia wazy 2700 a urodzila sie 300g lzejsza. Wiec ja bym sie ta waga tak nie sugerowala :-)

Blue trzymam kciuki :-)
 
wiecie co ja trace wiare w to że urodze te dziecko , dostalam skurczy silniejszych wiec pojechalam rodzic a pózniej jak podpieli mnie pod ktg i sie skurcze uspokoiły myslalam ze mnie szlak trafi , juz nei rodze i mam w dupie lekarz olał moje skierowanie powiedzial ze 7 dni po terminie wywoluja jak on mógl olac moje skierowanie??mógl ja sie pytam wierzyc mi sie nie chce !!! przed badaneim w toalecie polecialo mi duzo sluzu z krwia mówie lekarzowi a on ze to normalne... szczerze to ja nei jade rodzic , najwyzej urodze w lozku czuje sie oszukana jutro zadzwonie do drugiego szpitala sie dowiem o co chodzi .... a jak tam tez oleja skierowanei to zadzwonie do mojej ginekolog ;(
 
Bluelovi kurde szlak by to,podejście tego lekarza.....Dzwon jutro do swojej ginekolog i moze ona kurde coś zaradzi,ja nie wiem....:wściekła/y::no:maja takie podejście w tym szpitalu.....
:(
 
reklama
ehh... ja wałaśnie dzwoniłam do mojej ginekolog która jest lekarzem w szpitalu w którym rodzę. Coś czuję że ja za szybko też nie urodzę :( Mam się wstawić o 8 rano ale nie wiadomo czy będzie miejsce. Porobią mi badania i wtedy stwierdzą czy mi wywołają czy też nie. Więc mogą odesłać mnie do domu ;/ Ja już nie daje rady...jak będę musiała czekać kolejny tydzień to przecież się załamię :(:( Blue - ja chyba też nigdy nie urodzę ;/
 
Do góry