reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza, badania i zdrowie naszych Fasolek

nie wiem wolałabym dzisiaj spróbowac hihi ale jutrem tez nei pogarddze ;D zucilam sie na to skierowanei jak lwica hah ;D lekarka mowi ze dziecko duze i nei ma na co czekac bo pózniej kloca nei wycisne ;D

dziekuje wam za kciuki ;DD nie moze to do mnei dotrzec ze to moze sie zaczac juz dzis a napewno jutro ;DD
 
reklama
Blue no to teraz tylko czekam na smsa :-D


Kochane kciuki zaciskam za niedługie porody! Oj wymęczą was te wasze maluszki...


Uzupełniłam listę tyle ile udało mi się wyłapać...
 
Blue ale super, az Ci zazdroszcze:-)no i gratuluje bardzo udanej wizytki oraz trzymam kciuki za dalszy rozwoj:-):-):-)

U mnie to jeszcze tydzien do terminu to pewnie tam pozamykane na maksa...wiec nie wiem, czy ten masaz nie za wczesnie, ale potem juz mozliwosci nie mam bo to ostatnia wizyta, wiec lapie szanse, kto wie;-)

a jak jechalam ostatnio do szpitala by urodzic corcie, to sie odwalilam jak na impreze.tzn.makijaz, fajne, dobrze,ze wygodne- ciuszki, ale to tez troche inaczej bo wiosna byla;-) pojechalismy rano o 10 a porod na dobre zaczal sie o 16, wiec mimo wszystko dobrze sie wtedy czulam przez te pare godzin. I w czasie porodu tez, wszystko poszlo dopiero jak sie poplakalam z bolu na koncu, wiec jak potem moj krecil film z urodzona mala, no to wygladam jak by mnie skatowali:-D ale sie tego nie wstydze, jak rodzinka to ogladala, to przynajmniej wiedza cholera, ze porod to nie bulka z maslem no nie?
 
ja jak urodziłam Kubę to do mojej sali poporodowej ( nota bene aż 4 osobowej) przywieźli dziewczynę której priorytetem nie było przytulenie dziecka czy nakarmnienie ale zrobienie makijażu i uczesanie włosów. Dziewczyna wyciągnęła pełen zestaw, nawet lakier do włosów i sie malwała i czesała a dziecko kwiliło. Wszystkie wkurzała, pielęgniarki wkurzała, dziecka nie chciała karmić aż ją przenieśli na separatki ;)
 
To ja po wizycie,ale czy optymistycznie???
Szyjka nadal taka jest jaka była,no i nic nie zapowiada na rychły poród.
Przepływy ok,wszystko ok,wód dużo no i teraz dla mnie szok!
Tydzień temu jak byłam na wizycie to mała ważyła 3400 a dziś??3900 dobija!!!!!
No i wyglada to tak,że jak nic nie wyjdzie to 20 mam jechać do szpitala.
To ona jak mi urośnie to będzie cesarka jak nic.
Myślałam że wysle mnie na wywowanie czy coś a tu nic......
Boję się.
Mam się wstawić 20tego do szpitala gdyby nic nie było
Bluelovi no wreszcie to super wiadomości w takim razie kciukasy za jutro :):tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry