reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u ginekologa, badania, zdjęcia u USG

Też przyłączam się do gratulacji, ja wizytę u lekarza dopiero mam za tydzień 18 gdybym jednak do tego czasu nie urodziła.
Ale mam nadzieję, że nie będzie trzeba jechać.
Co do L4 to ja mam do wyznaczonej daty porodu, więc nie mam co się stresować :)
 
reklama
Anciikowa prosiłam żeby mi tam zaglądnęła ale powiedziala, że dopiero w 41tyg. Najwyżej zapytam jutro na usg czy może mnie ktoś zbadać...

Też chciałabym wiedziec jak tam szyjka. A tu lipton straszny..
 
Pupui powiedz, że czop Ci odszedł nie wiesz czy nie cały czasem, żeby zerknęła jak tam szyjka bo chyba musi się rozwierać skoro czop odchodzi, może zadziała ;)
 
Ancikowa, dobry pomysł... Po usg im powiem, może zadziała.

Ty to masz głowe.

A co do brzucha to mam podobny do Twojego wiec wcale nie jestes takim ufoludkiem, odlutkiem.
 
Dzieki dziewczyny. Z tym poniedzialkiem to przez cukrzyce, nie dadza mi urodzic po terminie tylko musza wywolac. Oby samo sie zaczelo!

Tetno nie powinno spadac ponizej 120, a mlody mial tak ok 115 przez polowe badania. Potem go budzilam to podskakiwalo mocno, ale i tak chca sprawdzic.

Co do badania to mi dzis powiedzial ten lekarz, ze czeste badanie w moim przypadku (=3ci porod) tez moze wywolac akcje. Wiec jutro tez sie badamy.

Z zalecen nieoficjalnych - polecil przytulanie sie z mezem, uwaga - koniecznie 'namietne' a nie 'niedzielne', hahaha. Nie bardzo mam pomysl na te upaly, chyba, ze pod prysznicem :-)

Minelo kilka godz od badania i jakos tak mocniej mnie tez brzuch pobolewa...
 
reklama
Zuzzi haha moze :D

Lunera czyli w poniedziałek wywołują czy ja cos złe zrozumiałam ?

Pupui kciuki za usg i kciuki za wizyty wszystkie &&&

Ja dzis znowu jak co wtorek mam popołudniu profilowe usg i moze znowu szyjkę zbadają.. Bo ten czop odchodzi i odchodzi to niech patrzą bo cce wiedzieć czy cos sie tam dzieje [emoji33][emoji33] choć boli nie ma.. I musze znowu o ktg zapytać bo ostatnio mo cos mowili ze wogole nie bedą mi robic ale jak przyszedł juz właściwy lekarz to zapomniałam zapytać jego tez o plan i Eh.. Bo wtedy by wychodziło na to ze dopiero na wywołaniu w przyszłym tyg bedą podpinać.. Za duzo mam niewiadomych :)
 
Do góry